"Undercover" Dizisinin Yeni Bir Fragmanı Yayımlandı
  • Maysa
  • 19-03-2021, 12:37

Başrolünü Ji Jin-Hee ve Kim Hyun-Joo’nun paylaştığı, JTBC’nin "Undercover" adlı yeni dizisinin ikinci fragmanı yayımlandı.

Dizi, uzun zamandır, eşi de olmak üzere çevresindeki tüm insanlardan kimliğini gizli tutan bir NIS ajanı (Ji Jin-Hee) ile bir insan hakları avukatı olan onun eşi (Kim Hyun-Joo) etrafında dönmektedir. Bir NIS ajanı olarak çalışan Han Jung-Hyun, takma ad kullanarak tanıştığı Choi Yeon-Soo’ya âşık olur ve sonunda evlenirler. Choi Yeon-Soo bir avukat olarak çalışırken Memur Yolsuzluk Araştırma Birimi’ne başkan aday gösterilir. Adaylığı nedeniyle, kocasının gerçek kimliğini öğrenir.

Dizinin yönetmen koltuğunda, "Graceful Friends", "The Beauty Inside", "Meloholic" "Revolution", "Introvert Boss", "Another Miss Oh" ve "Marriage Not Dating" ve dizilerinin yönetmeni Song Hyun-Wook oturmaktadır. Dizinin senaristliğini Baek Cheol-Hyun, Song Ja-Hoon ve Jung Hye-Eun olmak üzere üç farklı kişi yapmaktadır. Senarist Baek Cheol-Hyun daha önce 2014 yapımı "My Dictator" ve 2006 yapımı "The Host" filmlerini kaleme almıştır.

Dizinin ilk bölümü 23 Nisan’da yayımlanacak.

Kaynak: (1)