Lookout

Puanı: 5/5  Oy Sayısı: 25
  Rüzgar Esintisi tarafından

 

Adı: Lookout | The Guardians | Watchmen | 파수꾼
Tür: Dram, Aksiyon
Yönetmen: Son Hyeong-Seok
Senarist: Kim Soo-Eun
Yapımcı: -
Yayıncı: MBC
daum: 7.3
Bölüm Sayısı: 32
Yapım Yılı: 2017
Yayın Tarihi: 22 Mayıs 2017 - 11 Temmuz 2017
Yayın Günleri ve Saati: Pazartesi & Salı – 22:00
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 

Oyuncuları:

Kim Young-Kwang
Jang Do-Han
Lee Si-Young
Jo Soo-Ji
Kim Seul-Gi
Seo Bo-Mi
Kim Tae-Hoon
Kim Eun-Joong
Key
Kong Kyung-Soo
 

 

Diğer Oyuncuları:

Choi Moo-Sung / Yoon Seung-Ro
Kim Sang-Ho / Oh Gwang-Ho
Park Joo-Hyung / Park Joon-Pyo
Jung Suk-Yong / Nam Byung-Jae
Seo Jae-Hyung / Ma Jin-Ki
Kim Sun-Young / Lee Soon-Ae
Shin Dong-Wook / Lee Gwan-Woo
Kim Jung-Young / Soo-Ji’nin annesi
Jeon Mi-Sun / Park Yoon-Hee
Park Solomon / Yoon Shi-Wan
Lee Ji-Won / Jin Se-Won
Kim Do-Yoon / Kang Jin-Goo
Ko Woo-Rim / Jang Do-Han (genç)

 

Konusu:

Dizi, sevdiklerini işlenen bir suç yüzünden kaybeden ve bu suçluların cezalandırılmaması üzerine günlük hayatlarını devam ettirmekte zorlanan insanların adaleti sağlamak için kurduğu 'gözcüler' adlı bir grubun etrafında dönmektedir.

 

Karakterleri:

Kim Young-Kwang dizide bir savcı olan Jang Do-Han karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, karşılaştığı adaletsizlik yüzünden intikam alma hırsı ile dolu bir canavara dönüşür. - "Kimse benim gerçek yüzümü bilmiyor, ben bile bilmiyorum."

Lee Si-Young dizide eskiden bir dedektif olan Jo Soo-Ji karakterini canlandırmaktadır. O, eskiden bir atıcılık sporcusuydu. Onun kızı bir cinayete kurban gider ve kızının ölümünden sorumlu olan kişiye cezasını verebilmek için 'gözcüler' adlı gruba katılır. - "Eskiden şiddet suçları bölümünde bir dedektifken şimdi kızını kaybetmiş bir kaçak."

Kim Seul-Gi dizide tüm ailesini bir suç olayında kaybeden Seo Bo-Mi karakterini canlandırmaktadır. O, yaşadığı bu korkunç olayı bir türlü atlatamamıştır. Onun karakteri, sosyal iletişim kurmaktan kaçınan birisidir. Bir gün, 'gözcüler' ile tanışır. Gözetim kameralarını izlemek ve bütün ulusa göz kulak olmak için bu gruba katılır. - "Bu cehennemden kaçmak için her şeyi yapardım."

Kim Tae-Hoon dizide bir savcı olan Kim Eun-Joong karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri adaletin her şeyden önce geldiğine inanan birisidir. Bir gün, bir adaletsizliğin karşısında hiçbir şey yapamaz. Bu yüzden 'gözcüler' grubuna katılır. - "Bu neslin saf ve tutkulu savcıya ihtiyacı var."

Key dizide 'gözcüler' grubunun dahi bir hackerı olan Kong Kyung-Soo karakterini canlandırmaktadır. - " 'Gözcüler' grubunda benim gibi dahi bir hacker olmazsa olmaz."

Shin Dong-Wook dizide Do-Han’ın (Kim Young-Kwang) üvey erkek kardeşi olan Lee Gwan-Woo canlandırmaktadır.

 

Resmi Web Sitesi: imbc.com/broad/tv/drama/catcher/index.html

 

FRAGMANI | DİZİNİN MÜZİKLERİ

 

Fragman 1

 

Fragman 2

 

Fragman 3

 

Fragman 4 (UZUN)

 

 

Kaynakları: daum, asianwiki, soompi, asianwiki2

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

VİDEOLAR

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…