Gelmiş Geçmiş En Abartılmış Kore Dizileri

  nasip   |     24-08-2019, 23:35

Bazı diziler var ki hak ettiğinden çok çok daha fazla ilgi alaka gördüler/görüyorlar. Evet kötü yapımlar değiller belki ama "acayip derecede popüler" olacak kadar da bir özellikleri yok... Nitelik olarak bakacak olursak onlardan çok daha iyi yapımlar var hatta. "Over-rated", "şişirilmiş" olduğunu düşündüğünüz dizileri aşağıdaki ankette oylayabilirsiniz. Ankette olmayan ama abartıldığını düşündüğünüz başka yapımlar varsa yorum olarak dile getirebilirsiniz. 

Hatırlatma: Beğendiğiniz dizileri değil, aksine çok popüler olsa da beğenmediğiniz ya da ortalama bulduğunuz dizileri oylamanız gerekiyor =) 

Ankete ulaşmak için buraya tıklayınız.

Sizce de bu diziler hak ettiklerinden daha fazla popüler olmadı mı? 

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…