Housewife Detective
4,4 / 5 | Oy Says : 5

 

Adı: Housewife Detective | 열혈주부 명탐정
Tür: Dram, Komedi, Aksiyon
Yönetmen: Han Chul-Soo
Senarist: Park Eun-Young, Park Hee-Kwon
Yapımcı: -
Yayıncı: -
daum: -
Bölüm Sayısı: -
Yapım Yılı: -
Yayın Tarihi: -
Yayın Günleri ve Saati: -
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 

Oyuncuları:

Jang Na-Ra
Myung Yoo-Jin
Chansung
Han Hee-Joon
Jo Hyun-Jae
Cha Jae-Hoon

 

Diğer Oyuncuları:

Hong Soo-A / Park Min-Joo
Lee Min-Ho / Hwang Chul-Min

 

Konusu:

Dizi, özel bir dedektif (Chansung) ve onun yanında asistanlık yapan bir ev kadının (Jang Na-Ra) birlikte çözdüğü çeşitli davalar konu almaktadır.

 

Karakterleri:

Jang Na-Ra dizide dul bir anne olan Myung Yoo-Jin karakterini canlandırmaktadır. Kocasının ölümünden bu yana çocuğunu birçok zorlukla karşılaşarak kendi başına büyütmüştür. Mali sıkıntılarından kurtulabilmek için özel bir dedektifin yanında asistan olarak çalışmaya başlar.

Chansung dizide özel bir dedektif olan Han Hee-Joon karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri oldukça kendine güvenen birisidir ve herkese kendini dahi bir dedektif olarak tanıtmaktadır.

Jo Hyun-Jae dizide şiddet suç davalarına bakan savcı Cha Jae-Hoon karakterini canlandırmaktadır. O, Yargı Araştırma ve Eğitim Enstitüsü’nden sınıf birincisi olarak mezun olmuştur ve dövüş sanatlarında uzmandır. Onun karakteri, yasalara aykırı davrananları yakalayabilmek için ne gerekiyorsa çekinmeden yapan birisidir.

Hong Soo-A dizide ağzında altın bir kaşık ile doğmuş olan Park Min-Joo karakterini canlandırmaktadır. Onun annesi prestijli bir vakıfın yönetim kurulu başkanıdır. O, zengin ve ayrıcalıklı bir hayata sahip olsa da kimseye küçümser bir gözle bakmaz ve onun sıcak bir kalbi vardır. Gerçek aşkı arayan Park Min-Joo’nun Cha Jae-Hoon (Jo Hyun-Jae) ile aralarında romantik ama üzücü bir aşk hikayesi vardır.

 

Kaynakları: asianwiki, soompi, dramabeans