Fighting for Love (2024)
5 / 5 | Oy Sayısı : 1
Dizinin Adı
Fighting for Love (2024) | 阿麦从军
Bölüm Sayısı
36
Yayın Gün / Saat
Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe
Gösterim Tarihi
31 Ocak 2024 - 21 Şubat 2024
Dizi Türü
Aksiyon, Tarihsel, Romantik, Savaş
Ülke
Çin
Dil
Çince
Oyuncular
Zhang Hao Wei
(Shang Yi Zhi)
Wang Rui Chang
(Cheng Yu Qing)Fighting for Love (2024) Konusu:

Dizi, savaş teçhizatı karşılığında kırmızı cüppesini çıkararak savaş meydanına giden ve böylece savaş tanrıçası haline gelen Nanxia'nın kurucu kadın generalinin hikayesini konu alıyor. A Mai, savaş çıktığında orduya katılır ve muhteşem başarıları sayesinde piyadelikten komutanlığa kadar yükselir. 

Fighting for Love (2024) Oyuncuları:

Zhang Tian dizide, Nanxia yetkilisinin kızı olan Mai karakterini canlandırıyor. Tüm ailesi, çocukluk aşkı Chen Qi tarafından öldürüldükten sonra tüm hayatı kana bulanır. Yeterince büyüdükten sonra erkek kılığına girerek intikam alabilmek için tüm dünyayı dolaşır. Bu sırada beklenmedik bir şekilde Veliaht Prenses'in oğlu Shang Yizhi'yi kurtarır. O andan itibaren iki kişinin kaderi birbirine dolanır. 

Zhang Hao Wei dizide, Veliaht Prenses'in oğlu Shang Yi Zhi karakterini canlandırıyor. Hayatta kalma konusunda verdiği mücadelede Mai ona yardım eder. 

Wang Rui Chang dizide, savaş alanında düşman generali olan Chang Yu Qing karakterini canlandırıyor. Beklenmedik olaylar sonucunda yolu A Mai ile kesişir. Yaşamı ve ölümü birlikte tadarlar.


1- Dizi, "A Mai Cong Jun" romanından uyarlanmıştır.