The Legend of Shen Li (2024)
0 / 5 | Oy Sayısı : 0
Dizinin Adı
The Legend of Shen Li (2024) | 与凤行
Yönetmen
Deng Ke
Bölüm Sayısı
40
Gösterim Tarihi
2024 - ?
Ülke
Çin
Dil
Çince
Oyuncular
Zhao Li Ying
(Shen Li / Bi Cang Wang)
Lin Geng Xin
(Xing Zhi)The Legend of Shen Li (2024) Konusu:


Dizi, antik tanrılar öldükten sonra tek başına kalan Xing Zhi adındaki yalnız bir tanrının ve bir zamanlar kraliçe olarak doğmasına rağmen dövülerek orijinal formuna döndürülen Shen Li arasındaki ilişkiyi konu alıyor.The Legend of Shen Li (2024) Oyuncuları:

Zhao Li Ying dizide, şeytan dünyasında bir inciyle doğan kraliçe olarak zengin bir hayat yaşayan Shen Li / Bi Cang Wang karakterini canlandırıyor. Bininci yaşını kutlamak için doğum gününde siyasi bir evlilik ayarlanır. Evlilikten kaçmaya çalışan Shen Li, ağır bir şekilde dövüldüğü için orijinal anka kuşu formuna geri döner, Kötü yaralarıyla birlikte dünyaya düşmek zorunda kalır. Ciddi yaraları yüzünden komaya girer ve bu sırada ölümlü bir seyyar satıcı onun tüylerini yonarak kafese kilitler. 

Lin Geng Xin dizide, tek başına yaşayan antik tanrı Xing Zhi karakterini canlandırıyor. Ölümsüzler ve iblislerin savaşında gidişatı tek başına değiştirdikten sonra onbinlerce yıldır göklerde tek başına, acımasız ve şehvetsiz olarak yaşar. Shen Li ile tanışması hayatını değiştirir.The Legend of Shen Li (2024) Fragman: