The White Olive Tree (2024)
5 / 5 | Oy Sayısı : 3
Dizinin Adı
The White Olive Tree (2024) | 白色橄榄树
Bölüm Sayısı
40
Gösterim Tarihi
2024 - ?
Dizi Türü
Askeri, Romantik, Dram
Ülke
Çin
Dil
Çince
Oyuncular
Liang Jie
(Song Ran)


The White Olive Tree (2024) Konusu

Dizi, ülkenin doğusunda gönüllü olarak görev yapan Li Zan ile Liangcheng TV'den kadın muhabir Song Ran arasındaki romantik ilişkiyi konu almaktadır. Ülkenin çalkantılı bölgelerinden birinde görev yaptıkları sırada karşılaşırlar. Li Zan, Song Ran'ı birçok tehlikeli durumdan kurtarır ve böylece aralarında bazı duygular filizlenir. Ancak ani bir bomba saldırısı filizlenen duygularını sona erdirir. Çin'e döndükten sonra adeta çukura düştüklerini fark ederler ve birbirleriyle iletişimlerini koparırlar. Tesadüfen tekrardan karşılaştıklarında birbirlerinin yaralarını sararlar. 

 

The White Olive Tree (2024) Oyuncuları

Chen Zhe Yuan dizide Li Zan Doğu Ülkesinde gönüllü olarak çalışan Çinli patlayıcı mühendisi Li Zan karakterini canlandırıyor. Görev sırasında tanıştığı Song Ran hayatında büyük bir etki bırakır. Ancak görev bittikten sonra onunla iletişimi kopar ve arkadaşının ölümünden kendini sorumlu tutar.

Liang Jie dizide, cesur bir muhabir olan Song Ran karakterini canlandırıyor. Doğu Ülkesindeki görevi sırasında çekilen bir fotoğrafı nedeniyle tartışmanın odağı olur.
The White Olive Tree (2024) Fragman: