Maid's Revenge
3,8 / 5 | Oy Sayısı : 6
Dizinin Adı
Maid's Revenge | 千金丫环
Yapımcı
Youku
Bölüm Sayısı
30
Yayın Gün / Saat
Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar
Gösterim Tarihi
8 Eylül 2022 - 21 Eylül 2022
Dizi Türü
Tarihsel, Gizem, Romantik, Dram
Oyuncular
Chen Fang Tong
(Dong Ting Yao)
Dai Gao Zheng
(Fang Tian Yi)
Vincent Wei
(Fang Yu Ze)
Dong Yan
(Ji Ming Yue)Maid's Revenge Konusu:

Dizi, Dong ailesinin katledilişinin ardından kızları Dong Ting Yao'nun, nişanlısı Fang Yu Ze'nin evine sığınması ile ailesini öldüren kişiden intikam almaya çalışmasını konu almaktadır. Dong Ting Yao, Fang Tian Yi ve Fang Yu Ze arasındaki bu tutku dolu ilişki zamanla tehlike ve kaos dolu bir hal alır.


Maid's Revenge Karakterleri:

Chen Fang Tong dizide, diğer insanlardan uzak bir şekilde büyütülen Dong Ting Yao karakterini canlandırmaktadır. Çocukluktan beri Fang Yu Ze'ye aşıktır. Bir gün, kendisi ve üvey kardeşi hariç tüm aile üyelerinin öldüğü bir olay gerçekleşir. Bu durumdan Fang Tian Yi'yi sorumlu tuttuğu sırada kendini onun evinde hizmetçi olarak bulur. İntikam planları yaparak ondan intikam almaya çalışır ama zamanla gönlünü ona kaptırır.

Dai Gao Zheng dizide, şehrin valisi Fang Tian Yi karakterini canlandırmaktadır. Halihazırda bir nişanlısı vardır ancak uzun bir süredir Dong Ting Yao'ya aşıktır. Onu her türlü beladan ve sorundan korumak için elinden gelen her şeyi yapar. 

Vincent Wei dizide Dong Ting Yao'nun nişanlısı Fang Yu Ze karakterini canlandırmaktadır. Fang Tian Yi'nin yeğenidir ve amcasını kıskanarak büyür. Nazik ve iyi görünümünün ardında herkesten sakladığı karanlık bir yüzü vardır.


Diğer Oyuncular:

Hu Xi Fan / General Liu
Hou Ying Jue / Bayan Fang
Hu Yuan Song / Bay Ji (Ming Yue'nin babası)
Chen En Tao / Doktor Chen
Zhang Rui En / Dong Yan Er

Fragman: