A League of Nobleman
5 / 5 | Oy Sayısı : 1
Dizinin Adı
A League of Nobleman | 君子盟
Yönetmen
Yang Fan, Jia Xiao Xiong
Senaryo
Li Lin, Li Qiong, Su Ming, Pei Li, Hua Qian Ci
Yapımcı
Tencent Video
Bölüm Sayısı
29
Gösterim Tarihi
30 Ocak 2023 - 13 Şubat 2023
Dizi Türü
Gerilim, Gizem, Wuxia, Dram
Ülke
Çin
Dil
Çince
Oyuncular
Jing Bo Ran
(Lan Jue)
Song Wei Long
(Zhang Ping)
Wang Duo
(Gu Qing Zhang)
Hong Yao
(Wang Yan)A League of Nobleman Konusu:

Dizi, çok farklı geçmişten gelen iki adamın her türden gizemi çözmek ve kraliyet sarayını yolsuzluktan kurtarmak için bir araya gelmesini ve böylece yakın bir bağ kurmasını anlatmaktadır. 

A League of Nobleman Karakterleri: 

Zhang Ping (Jing Bo Ran) hayatını kazanmak için erişte çekme becerisini kullanarak sokaklarda dolaşan fakir bir bilgindir. Ülkenin taşra kesiminden gelen yetim bir yoksul olarak hayalperest ve oldukça merakli birisidir. Keskin gözlem becerileri ve alışılmadık düşünceleri sayesinde vakaların benzersiz noktalarını yakalar. Ancak bu özellikleri sebebiyle diğerleri tarafından pek sevilmez. Ancak bir davada Lan Jue'nun davayı çözmesine yardım eder. Bu olay, olağanüstü bir ortaklığın başlangıcına dönüşür. 

Song Wei Long dizide, genç ve iyi huylu bir adam olan Ayin Bakanı Lan Jue karakterini canlandırmaktadır. Sürekli olarak mahkemede siyasi bir çekişmenin içindedir. Zarif bir görünüme ve iyi bir aileye sahip olarak sorunsuz bir yaşamı var gibi görünsede geçmişini herkesten saklamaktadır. Bir davayı çözmeye çalışırken yolu Zhang Ping'inkiyle kesişir. 


1- Dizi, Da Feng Gua Guo'nun "The Mystery of Zhang Guo" adlı romanına dayanmaktadır.


Fragman: