Wulin Heroes
3 / 5 | Oy Sayısı : 1
Dizinin Adı
Wulin Heroes | 武林有侠气
Yönetmen
Zhu Dong Ning
Yapımcı
Youku
Bölüm Sayısı
22
Yayın Gün / Saat
Pazartesi, Salı, Çarşamba, Pazar
Gösterim Tarihi
29 Ocak 2023 - 15 Şubat 2023
Dizi Türü
Komedi, Romantik, Wuxia, Fantazi
Ülke
Çin
Dil
Çince
OyuncularWulin Heroes Konusu:

Dizi, kahraman olma hayali yüzünden dövüş sanatlarına ilgi duyan Ye Xi ve Bai Yue adında ilahi bir doktorun arasında geçen aşk hikayesini anlatmaktadır. JYe Xie, Bai Yue'nin yardımıyla aşk ve dövüş sanatlarının gerçek ruhu hakkında paha biçilmez bilgiler öğrenir ve karşılaştığı zorlukların üstesinden gelmenin bir yolunu bulur.


Wulin Heroes Karakterleri: 

Huang Ri Ying dizide, nazik bir kalbe ve doğası gereği iyi bir karaktere sahip olan Ye Xi'yi canlandırmaktadır. Olağanüstü hayalleri ve idealist hedefleri onun genç bir hanım olarak anılmasının önündeki en büyük engeldir. Tüm kalbiyle neslinin en büyük ve en güçlü kahraman dövüş sanatçılarından biri olmayı isteyen Ye Xi, hayallerini gerçekleştirmek için elinden gelen her şeyi yapmaktadır. Bu yolda ise bitmez tükenmez engellerle karşılaşır. Üstelik insan kalbinin ne kadar uğursuz bir taraf barındırdığından bihaberdir. Bu yüzden zayıflara yardım etmeye çalıştığı sırada karanlık bir aldatmacayla karşılaşınca şok olur. Etrafındakiler tarafından kullanılan, kendisine yalan söylenen ve ihanete uğrayan Ye Xi, çok geçmeden itibarını darmadağın bir halde, hayatını tehlikede bulur.

Li Hong Yi dizide, ilahi bir doktor olan Bai Yue karakterini canlandırmaktadır.1- Bai Ze'nin aynı adlı romanından uyarlanmıştır.


Fragman: