BTS Grubunun Popüleritesi Artarak Devam Ediyor
0 / 5 | Oy Sayısı : 1
  • alie
  • 17-09-2018, 12:41

BTS grubunu bilmeyeniniz yoktur. Tüm dünyayı kasıp kavuran bu K-POP müzik grubu 2010 yılında Big Hatt ajansı tarafından kurulmuştur. Grubun üyeleri ise;

RM (Rap Monster)

Jin

Suga

J-Hope

Jimin

V

Jungkook’dur.

Takipçilerinin bu grup için kurdukları fan club adı ise Army’dir. 

Grubun her üyesinin farklı özellikleri bulunmaktadır. Örneğin Jimin grup içerisinde en çok kaslarını gösteren kişi olduğundan, gurubun karizması olarak tanımlanır. Gruba en son dahil olmuştur, 1995 doğumludur.

Jungkook, diğer grup üyelerinden biraz farklıdır. Grup içerisinde aktif rol alır. Hem şarkı söyler, hem dans eder ve hip hop yapar. 1997 doğumludur. Ayrıca yetenekleri arasında iyi bir ahçı olduğu da gelen duyumlar arasındadır.

J-Hope doğuştan dansçı gibidir. Sürekli aktiftir. Maske takmak onun için tutkudur desek sorun olmaz sanırım.  1994 doğumludur.  Yeşil renkli şeylere bayılır.

BTS grubunun popülerliği arttıkça kişisel ürünlerinede talep her gün artıyor. Artık BTS Ürünleri gibi bir gerçek var. BTS Ürünleri arasında, saatler, BTS t-shirtleri, kupalar, anahtarlık gibi bir çok ürünü bulmak mümkün.  Sizlerde 'Army' iseniz, BTS Ürünleri ile BTS hayranlığınızı pekiştirebilirsiniz. BTS Ürünlerine zelyum.com sitesinden ulaşabilirsiniz.