Hi! School - Love On

Puanı: 4,4/5  Oy Sayısı: 47
  alie tarafından

 

Adı: Hi! School - Love On | High School - Love On 하이스쿨 - 러브온
Tür: Dram, Romantik, Fantastik, Gençlik
Yönetmen: Lee Eun-Mi, Seong Joon-Hae
Senarist: Lee Jae-Yeon
Yapımcı: Seong Joon-Hae
Yayıncı: KBS2
daum: 9.3
Bölüm Sayısı: 20
Yapım Yılı: 2014
Yayın Tarihi: 11 Temmuz 2014 - 12 Aralık 2014
Yayın Günleri ve Saati: Cuma - 20:55 - 21:50
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 

Oyuncuları:

Lee Seul-Bi
Shin Woo-Hyun
Hwang Sung-Yeol

 

Diğer Oyuncuları: 

Choi Soo-Rin / Ahn Ji-Hye 
Jo Yeon-Woo / Hwang Woo-Jin
Shin Hyun-Tak / Kang Gi-Soo 
Kim Min-Suk / Park Byung-Wook
Kim Young-Jae / Choi Jae-Suk
Kim Min-Young / Na Young-Eun
Na Hae-Ryung / Lee Ye-Na
Kim Soo-Yeon / Lee Da-Yool
Baek Seung-Heon / Yang Tae-Ho
Jung Yoo-Min / Kim Joo-Ah
Lee Chang-Jae / Lee Seok-Hoon
Lee Si-Hoo / Go Cheon-Sik
Kim Kwang-Sik / müzik öğretmeni
Han Soo-Yeon / Öğretmen Choi So-Jin
Fabien Yoon / Philip
Choi Sung-Guk / insan melek
Lee Chang-Joo / kıdemli angel
Baek Seung-Heon / Tae-Ho

 

Konusu:


Lise öğrencilerin karmaşık aşklarını, dostluklarını ve başı dertte olan bir erkek öğrenciyi (Nam Woo-Hyun)  kurtarırken insan olan bir meleği (Kim Sae-Ron) anlatmaktadır.

 

Karakterleri:

Kim Sae-Ron dizide, Lee Seul-Bi  adında insan kılığına girmiş insanlarla yaşayan bir meleği canlandırmaktadır. Bir gün Woo-Hyun'u (Nam Woo-Hyun) tehlikenin içinde bulur ve ona yardım etmeye çalışır. Onun şefkatli ve pozitif oluşu yavaş yavaş Cheonkuk Lisesindeki çocukları değiştirmeye başlar ve aynı zamanda Woo-Hyun'u tekrardan sevginin varlığına inandırmaya çalışmaktadır.

Nam Woo-Hyun dizide, dışarıdan kaba ve kibirli görünen ama aslında saf ve sıcak bir lise öğrencisi olan Shin Woo-Hyun karakterini canlandıracak. O büyükannesi ile birlikte yaşamaktadır ve bir aperatif dükkanında çalışmaktadır. İyi bir görünüme ve mükemmel bir sese sahip olduğu için kızlar arasında popülerdir. O sevgiye inanmaz çünkü ailesi onu terketmiştir. Ama o Seul-Bi (Kim Sae-Ron) adında bir melek ile karşılaşır ve gerçek sevgi için gözlerini açmaya başlar.

Lee Sung-Yeol dizide, Hwang Sung-Yeol karakterini canlandıracak. O mükemmel olarak tanımlanabilecek birisidir. Derslerinde ve sporda iyidir; yapamayacağı bir şey yoktur. Okulda kızlar arasında oldukça popüler birisidir. O Shin Woo-Hyun (Nam Woo-Hyun) ile hem okul hayatında hem de aşkta bir rekabet içerisindedir. Onun üvey annesi gerçekte Shin Woo-Hyun'un biyolojik annesidir.

 

Resmi Web Sitesi: www.kbs.co.kr/drama/hischool/index.html

 

FRAGMANI | DİZİNİN MÜZİKLERİ

 

Fragman 1

 

Fragman 2

 

 

Kaynaklar: asianwiki.com/Hi!_School_-_Love_On, movie.daum.net/tv/detail/main.do?tvProgramId=65882, kbsworld.kbs.co.kr/programs/programs_intro.html?no=841, en.wikipedia.org/wiki/Hi!_School-Love_On, wiki.d-addicts.com/High_School_-_Love_On

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…