The Auditors (2024)
4,6 / 5 | Oy Sayısı : 5
Dizinin Adı
The Auditors (2024) Thank You (2024) | 감사합니다
Yönetmen
Kwon Young Il
Yapımcı
tvN
Bölüm Sayısı
12
Yayın Gün / Saat
Cumartesi, Pazar
Gösterim Tarihi
6 Temmuz 2024 - 11 Ağustos 2024
Dizi Türü
Gizem, Komedi
Ülke
Güney Kore
Dil
Korece
Oyuncular
Shin Ha Kyun
(Shin Cha Il)
Jin Goo
(Hwang Dae Woong)
Jo Aram
(Yoon Seo Jin)
Lee Jung Ha
(Gu Han Soo)
The Auditors (2024) Konusu

Dizi, JU İnşaat Şirketi'ndeki yolsuzluğun yaygın olduğu denetim ofisinin arka planında geçen ofis soruşturmasını anlatmaktadır. Böylece dizi, soğuk ekip liderinin ve sevecen ekip üyelerinin kaotik ekip çalışmasını ortaya çıkarmaktadır.


The Auditors (2024) Oyuncuları 

Shin Ha Kyun, JU İnşaat Şirketi'nin denetim ofisi ekip lideri Shin Cha Il karakterini canlandırıyor. Rasyonel düşünmeye önem veren, sert ve aklı başında bir denetim ekibi lideridir.  

Lee Jung Ha dizide, birçok yönden Shin Cha Il'in tam tersi olan Gu Han Soo karakterini canlandırıyor. Duygularıyla hareket eden yeni bir çalışandır.

Jin Goo dizide, JU İnşaat'ın başkan yardımcısı ve şirketin kurucusunun üçüncü oğlu Hwang Dae Woong karakterini canlandırıyor. Hayattaki tek hedefi: iki ağabeyini arkasında bırakarak şirketin yöneticisi olmaktır.

Jo Aram dizide, JU İnşaat'ın denetim ekibinde çaylak bir çalışan olan Yoon Seo Jin karakterini canlandırıyor. Başarıyı hedefleyen benmerkezci bir karakteri vardır. Başkan Yardımcısı Hwang Dae Woong'u çocukluğundan beri tanımasına rağmen iş yerinde birbirlerini tanımıyormuş gibi davranmaktadırlar.


Diğer Oyuncuları

Jung Moon Sung / Hwang Se Woong
Jung Dong Hwan / Bang In Gam


The Auditors (2024) Fragmanı