Dare to Love Me (2024)
4,3 / 5 | Oy Sayısı : 3
Dizinin Adı
Dare to Love Me (2024) | 함부로 대해줘
Yönetmen
Jang Yang Ho
Yapımcı
KBS2
Bölüm Sayısı
16
Yayın Gün / Saat
Pazartesi, Salı
Gösterim Tarihi
13 Mayıs 2024 - 2 Temmuz 2024
Dizi Türü
Romantik, Komedi
Ülke
Güney Kore
Dil
Korece
Oyuncular
Lee Yoo Young
(Kim Hong Do)
Kim Myung Soo
(Shin Yoon Bok)Dare to Love Me (2024) Konusu

Dizi, Konfüçyüsçü değerlere derinden bağlı bir alim olan Shin Yoon Bok ile pervasız ve açık sözlü bir kişiliğe sahip sanat öğretmeni Kim Hong Do arasındaki romantik hikayeyi anlatıyor.


Dare to Love Me (2024) Oyuncuları 

Kim Myung Soo dizide Konfüçyüsçü iyilikseverlik, doğruluk, nezaket ve bilgelik gibi erdemleri doğrultusunda hayatını yaşayan, başkalarına karşı nazik ama kendine karşı katı olan Shin Yoon Bok karakterini canlandırıyor. Aile büyüklerinin sözlerinin kanun olduğuna inanan Shin Yoon Bok, insanlara kolay güvenmemektedir. Bu yüzden herkese karşı nazik olsa da biri onunla yakınlaşmaya çalıştığında sınır çizmektedir. Konfüçyüsçülüğün somut örneği olmasına rağmen içinde maceraya aç bir genç vardır. Webtoon sanatçısı olabilmek için evden kaçarak Seul'e geldiğinde kaçınılmaz ruh eşi Kim Hong Do ile tanışır ve tüm hayatı değişir. 

Lee Yoo Young, hiçbir bağlantısı olmamasına rağmen tasarım endüstrisinde ayakta kalmaya çalışan ve hayllerinden asla vazgeçmeyen Kim Hong Do'yu canlandırıyor. Shin Yoon Bok'un kişiliğinin aksine oldukça girişkendir. 


Diğer Oyuncular

Lim Young Ju / Yoon Ah
Bae Jong Ok
Park Eun Seok
Sun Woo Jae Duk


Dare to Love Me (2024) Fragmanı