Diary Of A Night Watchman

Puanı: 3,3/5  Oy Sayısı: 15
  alie tarafından

 

Adı: Diary Of A Night Watchman | Night Watchman's Journal 야경꾼일지
Tür: Tarih, Fantastik, Romantik, Aksiyon
Yönetmen: Lee Joo-Hwan, Yoon Ji-Hoon
Senarist: Yoo Dong-Yoon, Bang Ji-Young, Kim Sun-Hee
Yapımcı: Lee Chang-Sub
Yayıncı: MBC
daum: 7.5
Bölüm Sayısı: 24
Yapım Yılı: 2014
Yayın Tarihi: 4 Ağustos 2014 - 21 Ekim 2014
Yayın Günleri ve Saati: Pazartesi & Salı - 22:00
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 

Oyuncuları:

Lee Rin
Do-Ha
Moo-Seok
Park Soo-Ryeon
Medyum Sadam

Kral Haejong
(Lee Rin'in babası)

 

Diğer Oyuncuları:

Yoon Tae-Young / Jo Sang-Heon
Kim Heung-Soo / Prens Kisan (Lee Rin'in eski üvey erkek kardeşi)
Lee Jae-Yong / Park Soo-Jong
Ko Chang-Seok / Bakan Ddoong
Lee Se-Chang / Saraybeyi Song
Kang Ji-Woo / Rang-Yi
Seo Yi-Sook / Kraliçe Chungsoo
Shim Eun-Jin / Ok-Mae
Kim Hwi-Soo / Lee Rin (genç)
Song Lee-Woo / Queen Min (Lee Rin'in annesi)
Ahn Jung-Hoon / Chun
Ayoung / Hong Cho-Hee
Jo Dal-Hwan / Maeng Sa-Gong
Moon Bo-Ryung / Mo Yeon-Wol
Alice / Mae-Hyang
Jung Woo-Sik / Ho-Jo (Sadam'ın astı)
Lee Ha-Yul / Dae-Ho
Kim Kyeol / hayalet
Jo Seung-Hee / Young-Geun
Lee Chae-Mi / Do-Ha (genç)
You Da-In / Yeon-Ha (konuk oyuncu)

 

Konusu:

Joseon döneminde gece yarısı 21:00-05:00 arasında hayaletleri yakalamak için devriye gezen dört gece bekçisini anlatmaktadır.

 

Karakterler:

Jung Il-Woo dizide, Lee Rin karakterini canlandırıyor. Onun karakteri zenginlik ve şöhret ile bir prensidir ama kalbinde derin yaralar taşımaktadır. Bir gün başını derde sokar ve başına gelen bir kaza sonucunda hayaletleri görebilmeye başlar.

Ko Sung-Hee dizide Do-Ha karakterini canlandıracak. Onun karakteri Mago kabile soyunun devamıdır. O tabiat ve insanlarla iletişim kurabilmektedir. Do-Ha Mago kabilesinin kaderi onun ellerinde olduğundan geçe bekçilerini bulabilmek için Hanyang'a (Bugünkü Seul) gider. Orada Lee Rin (Jung Il-Woo) ve Moo-Seok (U-Know Yunho) ile karşılaşır.

U-Know Yunho dizide, tutarsız ve soğukkanlı kişiliğe sahip Moo-Seok karakterini canlandırıyor. Onun prens Lee Rin'in (Jung Il-Woo) korumasıdır. Onun karakteri prens Lee Rin'in (Jung Il-Woo) de sevdiği Do-Ha'ya (Ko Sung-Hee) aşık olur.

Seo Ye-Ji dizide, Park Soo-Ryeon karakterini canlandıracak. Onun karakteri güçlü bir politikacının kızıdır. O, Lee Rin'in (Jung Il-Woo) eşi olabilmek için çabalamaktadır ve Lee Rin'in (Jung Il-Woo) kalbinin sahibi olan Do-Ha'dan(Ko Sung-Hee) nefret etmektedir.

Kim Sung-Oh dizide, Sadam adında bir medyumu canlandıracak. Onun karakteri Imoogi adındaki efsanevi bir yaratık ile dünyayı kontrol etme hayalleri kurmaktadır. Sadam hayaletleri yakalamak için gece bekçisi olan Lee Rin (Jung Il-Woo) ile bir çatışma içerisindedir.

 

Resmi Web Sitesi: www.imbc.com/broad/tv/drama/night/index.html

 

FRAGMANI | DİZİNİN MÜZİKLERİ

 

Fragman 1

 

Fragman 2 (UZUN)

 

 

Kaynakları: asianwiki.com/Diary_Of_A_Night_Watchman, wiki.d-addicts.com/The_Night_Watchman, www.imbc.com/broad/tv/drama/night/index.html, en.wikipedia.org/wiki/The_Night_Watchman's_Journal, movie.daum.net/tv/detail/main.do?tvProgramId=65645

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…