Motel California (2025)
3,7 / 5 | Oy Sayısı : 3
Dizinin Adı
Motel California (2025) | 모텔 캘리포니아
Yayın Gün / Saat
Cumartesi, Pazar
Gösterim Tarihi
2025 - ?
Ülke
Güney Kore
Dil
Korece
Oyuncular
Lee Se Young
(Ji Kang Hee)
Na In Woo
(Cheon Yeon Soo)Motel California (2025) Konusu

Dizi, "Motel California" adlı kırsal bir motelde büyüyen bir kadının memleketinden kaçtıktan 12 yıl sonra ilk aşkıyla yeniden bağlantı kurmak ve yüzleşmekten korktuğu şeylerle yeniden yüzleşmek için memleketine dönmesi ile yaşananları anlatıyor.

Motel California (2025) Oyuncuları

Lee Se Young dizide babası tarafından işletilen ve aslında onun evi olan bir motelde büyüyen Ji Kang Hee karakterini canlandırıyor. Geçmişi nedeniyle büyürken birçok zorlukla karşı karşıya kalır. Bu zorluklar onda birçok yara açar. Çocukluk arkadaşı Cheon Yeon Soo'ya aşık olur ama herkesi geride bırakarak 20. yaş gününde Seul'e taşınır. İç mimar olduktan 12 yıl sonra kariyerinin zirvesine ulaşır. Ancak memleketine geri dönmek zorunda kalır. Böylece ilk aşkı ile yeniden bağlantı kurar.

Na In Woo, Ji Kang Hee'nin ilk aşkı Cheon Yeon Soo karakterini canlandırıyor. Tüm hayatı boyunca yalnızca bir kadını seven sadık bir adamdır. Veteriner olarak çalışan Yeon Soo, köyün gözde bekarlarındandır. Köydeki sakinler sürekli olarak ona birini ayarlamaya çalışırlar. Bu çabalardan kurtulmak isteyen Cheon Yeon Soo bir veteriner arkadaşıyla ciddi bir ilişkisi olduğuna dair yanlış bir söylentinin yayılmasına izin verir. Ancak bu sırada ilk aşkı Kang Hee ortaya çıkar. Durumu yanlış anlayan Kang Hee, Yeon Soo'nun bir kız arkadaşı olduğuna inanır.