Heroes

Puanı: 4,7/5  Oy Sayısı: 3
  alie tarafından

Dizinin Henüz Türkçe Altyazısı Bulunmamaktadır. 

 

 

Adı: Heroes 영웅들
Tür: Gençlik
Yönetmen: -
Senarist: -
Yapımcı: -
Yayıncı: QTV
daum: -
Bölüm Sayısı: 20
Yapım Yılı: 2014 - 2015
Yayın Tarihi: 2 Kasım 2015
Yayın Günleri ve Saati: Pazartesi - 20:30
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 

Oyuncuları:

Choi Jong-Hoon
Choi Hee-Yeol

 

Diğer Oyuncuları:

Lee Elijah / Park Hae-Mil
Park Doo-Sik
Hong Jin-Ho
Lee Doo-Hee

 

Konusu:

Dizi, 20'li yaşlardaki gençlerin aşklarını, arkadaşlıklarını ve hayallerini anlatmaktadır.

 

Karakterleri:

Choi Jong-Hoon dizide, 20'li yaşlarında olan Choi Hee-Yeol karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri ABD'de eğitim görmüş ve lider bir kişiliğe sahiptir.

Lee Elijah dizide, üniversitenin bilgisayar programcılığı bölümünde okuyan Park Hae-Mil karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, kendini iyi bir kariyere ve geleceğini güvence altına almaya odaklamıştır.

 

Resmi Web Sitesi: qtv.joins.com/QTVprg/heroes

 

Kaynakları: asianwiki.com/Heroes_(Korean_Drama), dramabeans.com/2014/10/jtbc-youth-drama-heroes-casts-lee-elijah, heraldk.com/2015/10/30/qtv-%EC%B2%AD%EC%B6%98%EB%93%9C%EB%9D%BC%EB%A7%88-%EC%98%81%EC%9B%85-11%EC%9B%94-2%EC%9D%BC-%EC%B2%AB%EB%B0%A9%EC%86%A1-%ED%99%95%EC%A0%95

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…