Hello Monster
4,5 / 5 | Oy Sayısı : 59
  • alie
  • 22-06-2015, 12:31

 

Adı: Hello Monster | I Remember You | 너를 기억해
Tür: Romantik, Aksiyon, Gizem
Yönetmen: No Sang-Hoon
Senarist: Kwon Ki-Young
Yapımcı: Choi Jin-Hee, Park Ji-Young, Jung Sung-Hyo, Hwang Ui-Kyung, Lee Na-Jung, Park Woo-Ram, Kim Ji-Won
Yayıncı: KBS2
imdb: 7.9
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2015
Yayın Tarihi: 22 Haziran 2015 - 11 Ağustos 2015
Yayın Günleri ve Saati: Pazartesi & Salı - 21:55
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 

Oyuncuları:

Lee Hyun
Cha Ji-An
Lee Joon-Ho
Jung Sun-Ho
Kang Eun-Hyeok
Min Seung-Joo
Choi Eun-Bok

 

Diğer Oyuncuları:

Min Sung-Wook / Son Myeong-Woo
Im Ji-Eun / Hyun Ji-Soo
Shin Dong-Mi / Yang Eun-Jung
Nam Kyoung-Eub / Kang Seok-Joo
Hong Hyun / Taek - Lee Hyun (genç)
Park Ji-So / Cha Ji-An (genç)
Hong Eun-Taek / Jung Sun-Ho (genç)
Jeon Kwang-Leol / Lee Joong-Min (Lee Hyun'un babası - konuk oyuncu)
Tae In-Ho / Yang Seung-Hoon (konuk oyuncu)
Do Kyung-Soo / Lee Joon-Young (1-2. Bölüm - konuk oyuncu)
Shin Jae-Ha / seri katil (5. Bölüm - konuk oyuncu)
Kim Kyu-Cheol / seri katilin babası (5. Bölüm - konuk oyuncu)
Seo Young-Joo / Lee Jung-Ha (6-5. Bölüm - konuk oyuncu)
Ryoo Sung-Hyun / Lee Han-Cheol (6-7. Bölüm - konuk oyuncu)
Lim Seong-Eon / Ji Hyun-Sook (konuk oyuncu)

 

Konusu:

Dizi, bir adamın (Seo In-Guk) ve ona bir davayı çözmek için gizlice yaklaşan bir kadının (Jang Na-Ra) etrafında dönmektedir. İkisinin de farklı nedenleri olmasına rağmen suç vakalarını çözmek için birlikte çalışmaya başlarlar. Aralarında Aşk-Nefret ilişkisi başlayan bu ikili gerçek duygularını gizlerken suç vakalarını çözer.

 

Karakterleri:

Seo In-Guk dizide, suç psikolojisi üzerine eğitim almış olan bir suç profilcisi olan Lee Hyun karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, New York'ta bir suç soruşturmasında danışman olarak görev aldıktan sonra Kore'ye Özel Suç Soruşturma ekibine katılmak için geri döner. O, suç mahallini analiz etmekte yeteneklidir ve sadece tek bir bakışla bir kişinin profilini çıkarabilmektedir. Çok sevimli biri gibi gözükse de yalnız ve tehlikeli birisidir.

Jang Na-Ra dizide, Merkez Polis Teşkilatı'nın Özel Soruşturma ekibinin sorumlusunu olan Cha Ji-An karakterini canlandırmaktadır. Onun fantezi görünümü ile belirlediği hedef, seçtiği kariyer ile kesinlikle uyuşmamaktadır.

Choi Won-Young dizide, Kore'deki adli tıp takımlarının laboratuarlarının çeşitli kimyasallarını kullanmada ve tüm makinelerin yönetiminde uzmanlaşmış olan yurtdışı kaynaklı bir şirkettin bilim adamı Lee Joon-Ho karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, emniyetle olan bağlantısı sayesinde özel delillere ve devam eden tüm suç soruşturmalarını görebilecek bir konumdadır. O son derece tuhaf biridir. Çünkü o, herhangi bir aileye veya arkadaşa sahip gibi gözükmemektedir.

Park Bo-Gum dizide, bir avukat olan Jung Sun-Ho karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, güçlü bir savunmacıdır. Ancak müvekkilleri acımasız insanlardır. Çok nadiren de olsa bazen güçsüz suçlulara ve mahkumlara da danışmanlık yapmaktadır.

Lee Chun-Hee dizide, Özel Soruşturma ekibinin lideri olan Kang Eun-Hyeok karakterini canlandırmaktadır. Yurtdışı yerleşik memuru olarak çalıştıktan sonra Özel Soruşturma ekibinin lideri olarak atanmıştır. Onun karakteri, iyi bir ortamda iyi bir eğitim alarak büyümüş örnek bir öğrenciydi ve kendisini beğenmiş bir kişiliği vardır.

Do Kyung-Soo dizide, Lee Hyun'un (Seo In-Guk) (Seo In-Guk) anılarında yer alan Lee Joon-Young karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, çok tehlikeli bir insandır ve Lee Hyun'un babasının profilidir. Lee Hyun onu net bir şekilde hatırlamaktadır.

 

Resmi Web Sitesi: www.kbs.co.kr/drama/hellomonster

 

 

Fragman 1

 

 

Kaynakları: (1), (2), (3), (4)