Cheese in the Trap

Puanı: 4,5/5  Oy Sayısı: 104
  Rüzgar Esintisi tarafından

 

 

Adı: Cheese in the Trap 치즈 인 더 트랩
Tür: Romantik, Gençlik
Yönetmen: Lee Yoon-Jung
Senarist: Soon Ggi (orijinal comic), Kim Nam-Hee
Yapımcı: -
Yayıncı: tvN
daum: 6.6
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2015 - 2016
Yayın Tarihi: 4 Ocak 2016 - 1 Mart 2016
Yayın Günleri ve Saati: Pazartesi & Salı - 23:00
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 

Oyuncuları:

Park Hae-Jin
Yoo-Jung
Kim Go-Eun
Hong-Seol
Seo Kang-Joon
Baek In-Ho
Nam Ju-Hyuk
Kwon Eun-Taek
Lee Sung-Kyung
Baek In-Ha
Kim Hee-Chan
Hong-Joon

 

Diğer Oyuncuları:

Park Min-Ji / Jang Bo-Ra
Son Byung-Ho / Yoo Young-Soo
Ahn Kil-Kang / Hong Jin-Tak (Hong Seol'un babası)
Yoon Bok-In / Kim Young-Hee
Lee Woo-Dong / Heo Yoon-Seob
Kim Ki-Bang / Kong Joo-Yong
Moon Ji-Yoon / Kim Sang-Cheol
Oh Hee-Joon / Ha Jae-Woo
Ji Yoon-Ho / Oh Young-Gon
Yoon Ji-Won / Son Min-Soo
Cha Joo-Young / Nam Joo-Yeon
Yoon Ye-Joo / Kang A-Young
Ko Hyeon / Kyung-Hwan
Hwang Suk-Jung / Profesör Kang
Shin Joo-Hwan / Min Do-Hyun
Kim Jin-Geun / Profesör Han
Kim Hye-Ji / Lee Da-Young
Yoo Jang-Young / Sang-Geun
Baek Soo-Jang / ev sahibinin torunu
Jung Se-Hyung / Yönetici asistan Park
Park No-Shik / evsiz adam
Han Eun-Sun / Lee Mo-Na (konuk oyuncu – 13. bölüm)
Yoo Jung-Rae

 

Konusu:

Dizi, üniversitede okuyan Hong-Seol (Kim Go-Eun) ile onun sunbaeyi Yoo-Jung (Park Hae-Jin) arasındaki hassas ilişkiyi konu almaktadır.

 

Karakterleri:

Park Hae-Jin dizide, bir üniversite öğrencisi olan Yoo-Jung karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, iyi görünüme sahip, iyi notlar alan, atletik ve nazik bir kişiliğe sahiptir. Ancak bütün bu iyi yanlarının altında korkunç tarafı gizlenmektedir.

Kim Go-Eun dizide, tipik bir üniversite öğrencisi olan Hong-Seol karakterini canlandırmaktadır. O ailesinin maddi durumunun yetersizliğinden dolayı part-time bir işte çalışmaktadır. Onun karakteri, Yoo-Jung (Park Hae-Jin) ile tanıştıktan sonra büyük bir değişim yaşar.

Seo Kang-Joon dizide, bir zamanlar piyano dahisi olarak anılan Baek In-Ho karakterini canlandırmaktadır. Baek In-Ho bir sakatlık geçirir ve bu yüzden piyano çalamaz hale gelir. Şimdi ise ne yapmak istediğini bilmemektedir. Gençken ona ve ablasına Yoo-Jung'un (Park Hae-Jin) ailesi bakmaya başlar. Bu yüzden o, Yoo-Jung'u çok iyi tanımaktadır. Onun karakteri, özgür bir ruha sahip, sert ve asi birisidir. Gücü ve eşsiz bir görünüm ile başları döndürmektedir. Ayrıca o, Hong-Seol'un (Kim Go-Eun) aşkı için mücadele etmektedir.

Park Min-Ji dizide, Hong-Seol'un (Kim Go-Eun) en yakın arkadaşı olan Jang Bo-Ra karakterini canlandırmaktadır.

Nam Ju-Hyuk dizide, bir üniversite öğrencisi olan Kwon Eun-Taek karakterini canlandırmaktadır. O, Jang Bo-Ra'nın (Park Min-Ji) sevgilisidir. Onun karakteri, sevimli ve bazen de garip tarafları olan birisidir. Ancak o, erkeksi ve güvenilir bir kişiliğe sahiptir.

Lee Sung-Kyung dizide, Baek In-Ho'nun (Seo Kang-Joon) kız karderşi olan Baek In-Ha karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, çalışmasını sevmeyen ve lüks içinde yaşamaya alışmıştır.

Kim Hee-Chan dizide, Hong-Seol'un (Kim Go-Eun) erkek kardeşi olan Hong-Joon karakterini canlandırmaktadır.

Kim Ki-Bang dizide, Hong-Seol'un (Kim Go-Eun) komşusu ve Yoo-Jung'un (Park Hae-Jin) uzun zamandır tanıdığı Kong Joo-Yong karakterini canlandırmaktadır.

Lee Woo-Dong dizide, Hong-Seol'un (Kim Go-Eun) ve Yoo-Jung'un (Park Hae-Jin) sunbaeyi olan Heo Yoon-Seob karakterini canlandırmaktadır.

Moon Ji-Yoon dizide, Yoo-Jung'un (Park Hae-Jin) okuldan arkadaşı olan Kim Sang-Cheol karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, insanların zayıflıklarından yararlanmaktan zevk alan birisidir.

Ji Yoon-Ho dizide, Hong-Seol'un (Kim Go-Eun) ve Yoo-Jung'un (Park Hae-Jin) ilişkilerinde kritik bir rol alan Oh Young-Gon karakterini canlandırmaktadır.

 

Resmi Web Sitesi: program.interest.me/tvn/tvncheese
Resmi Facebook Sayfası: www.facebook.com/tvncheese

 

Not: Dizi, Soon Ggi tarafından yazılan "Cheese in the Trap" adlı bir webcomic'e dayanmaktadır. (İlk bölümü 7 Temmuz 2010'da comic.naver.com/webtoon yayınlanmıştır.)

 

FRAGMANI | DİZİNİN MÜZİKLERİ

 

Fragman 1

 

Fragman 2 (Karakter yoo-Jung (Park Hae-Jin))

 

Fragman 3 (Karakter Hong-Seol (Kim Go-Eun)

 

Fragman 4

 

Fragman 5

 

Fragman 6

 

Fragman 7 (Karakter)

 

Fragman 8

 

Fragman 9

 

Fragman 10

 

 

Kaynakları: asianwiki.com/Cheese_in_the_Trap, soompi.com/2015/05/19/park-hae-jin-confirms-lead-role-in-webtoon-based-drama-cheese-in-the-trap, movie.daum.net/tv/detail/main.do?tvProgramId=65201

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…