D-Day

Puanı: 4,5/5  Oy Sayısı: 52
  Maysa tarafından

 

 

Adı: D-Day 디 데이
Tür: Dram, Romantik, Aksiyon, Medikal
Yönetmen: Jang Yong-Woo
Senarist: Hwang Eun-Kyung
Yapımcı: -
Yayıncı: JTBC
daum: 7.0
Bölüm Sayısı: 20
Yapım Yılı: 2015
Yayın Tarihi: 18 Eylül 2015 - 21 Kasım 2015
Yayın Günleri ve Saati: Cuma & Cumartesi - 21:45
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 

Oyuncuları:

Kim Young-Kwang
Lee Hae-Sung
Jung So-Min
Jung Ddol-Mi
Ha Suk-Jin
Han Woo-Jin
Kim Jung-Hwa
Eun So-Yool
Lee Sung-Yeol
An Dae-Gil

 

Diğer Oyuncuları:

Cha In-Pyo / Goo Ja-Hyeok
Kim Sang-Ho / Choi Il-Seob
Kim Hye-Eun / Kang Joo-Ran
Yoon Joo-Hee / Park Ji-Na
Joo Hyun-Jin / On Jung-Won
Yeo Moo-Young / Yoo Young-Tak
Ko Kyu-Pil / Yoo Myung-Hyun
Kim Jae-Hwa / Kim Hyun-Sook
Song Ji-Ho / Lee Woo-Sung
Kim Ki-Moo / Cha Ki-Woong
Kim Sang-Il / Bae Myung-Gyun

 

Konusu:

Bir doğal afet Seul şehrini vurur. Bütün şehir felç olur. Doktorlar ve acil servis personeli, insanları kurtarmak için mücadele eder.

 

Karakterleri:

Kim Young-Kwang dizide,bir cerrah olan Lee Hae-Sung karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, yakışıklı, zengin bir aileden gelen ve görevlerinde güçlü bir sorumluluk duygusuna sahibi birisidir. Çapkın biri gibi görünse de aşk söz konusu olduğunda tam bir yeni doğandır. Minyatür figürler toplamayı ve doğa sporları yapmayı sevmektedir.

Jung So-Min dizide, aktif ve güvenilir bir doktor olan Jung Ddol-Mi karakterini canlandırmaktadır.

Ha Suk-Jin dizide, bir cerrahı olan Han Woo-Jin karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, Lee Hae-Sung'un (Kim Young-Kwang) sunbaedir.

Kim Jung-Hwa dizide, bir doktor olan Eun So-Yool karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri sıcak kalpli birisidir ve başkaları ile empati kurabilmektedir.

 

Resmi Web Sitesi: drama.jtbc.joins.com/dday

 

FRAGMANI | DİZİNİN MÜZİKLERİ

 

Fragman 1

 

Fragman 2

 

Fragman 3

 

Fragman 4

 

Fragman 5

 

Fragman 6

 

Fragman 7

 

Fragman 8

 

Fragman 9

 

 

Kaynakları: asianwiki.com/D-Day_(Korean_Drama), soompi.com/2015/05/21/kim-young-kwang-cast-as-lead-in-jtbcs-disaster-medical-drama, movie.daum.net/tv/detail/main.do?tvProgramId=68720, hancinema.net/korean_drama_D-Day.php, hancinema.net/kim-yeong-kwang-to-star-in-jtbc-d-day-82320.html, soompi.com/2015/05/22/infinites-sungyeol-cast-in-jtbcs-new-drama-d-day, soompi.com/2015/05/22/jung-so-min-cast-in-d-day-to-star-alongside-kim-young-kwang, soompi.com/2015/05/28/kim-jung-hwa-confirmed-to-act-alongside-kim-young-kwang-on-d-day, http://www.dramabeans.com/2015/05/ha-suk-jin-considers-doctor-role-in-disaster-drama-d-day

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…