Goodbye Mr. Black
3,9 / 5 | Oy Sayısı : 21

 

Adı: Goodbye Mr. Black 굿바이 미스터 블랙
Tür: Dram, Aksiyon, Romantik
Yönetmen: Han Hee
Senarist: Hwang Mi-Na (çizgi roman), Moon Hee-Jung
Yapımcı: -
Yayıncı: MBC
daum: 8.5
Bölüm Sayısı: 20
Yapım Yılı: 2015 - 2016
Yayın Tarihi: 16 Mart 2016 - 19 Mayıs 2016
Yayın Günleri ve Saati: Çarşamba & Perşembe - 21:55
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 

Oyuncuları:

Lee Jin-Wook
Cha Ji-Won
(Mr. Black)
Kim Kang-Woo
Min Sun-Jae
Song Jae-Rim
Seo Woo-Jin
Yu In-Young
Yoon Ma-Ri
Lee Won-Jong
Ko Sung-Min

 

Diğer Oyuncuları:

Im Se-Mi / Cha Ji-Soo
Kim Tae-Woo / Kim Ji-Ryoon
Jeon Kuk-Hwan / Baek Eun-Do
Choi Jung-Woo / Seo Jin-Tak
Seo Beom-Sik / Baek Eun-Do’nun Sekreteri
Jeong Dong-Hwan / Cha Jae-Wan
Jung Hye-Sun / Jung Hyun-Sook
Lee Jae-Yong / Min Yong-Jae
Kil Hae-Yeon / Hong In-Ja
Ha Yeon-Joo / Mei
Bae Yoo-Ram / An Gye-Dong

 

Konusu:

Cha Ji-Won (Lee Jin-Wook) arkadaşı tarafından ihanete uğrar ve bir hain olarak ilan edilir. Saklanmak zorunda kalır. Hayatı tehlikededir. Bu yüzden Swan (Moon Chae-Won) adındaki bir kadınla evlenerek kimliğini gizler. Swan sayesinde aşık olur ve yeniden insanlara güvenmeye başlar.

 

Karakterleri:

Lee Jin-Wook dizide, Navy Özel Harekat Kuvvetleri'nde bir subay olarak görev alan Cha Ji-Won karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, olumlu bir kişiliğe sahip çekici birisidir. Bir gün, arkadaşı tarafından ihanete uğrayarak umutsuz bir duruma düşer ve ölüm kalım mücadelesi verir. Swan (Moon Chae-Won) adında bir kadınla tanışır ve kimliğini gizlemek için onunla sahte bir evlilik yapar.

Moon Chae-Won dizide, bir mahkum olan Swan karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, cesur, kaba ve asi bir kişiliğe sahip olmasına rağmen enerjik birisidir. Para için mücadele etmekte bir sakınca görmez ve ağlayarak enerjisini ve zamanını boşa harcamaz. Cha Ji-Won (Lee Jin-Wook) ona aşık olur.

Kim Kang-Woo dizide, bir otel holdingi olan Seonwoo Resort’un CEO'su olan Min Sun-Jae karakterini canlandırmaktadır. Onun şirketi büyüyerek küreselleşmiştir. Onun karakteri, yakışıklı olmasının yanı sıra akıllı birisidir. Ancak o, içindeki acılarla ve mutsuzluklarla yaşamaktadır.

Song Jae-Rim dizide, bir yayınevinin temsilcisi ve bir gazetenin baş editörü olan Seo Woo-Jin karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, özgürlüğe ve kamu hukukunun üstünlüğüne inanmaktadır.

Yu In-Young dizide, bir şirketin varisinin eşi ve bir sosyal refah vakfının müdürü olan Yoon Ma-Ri karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, sevdiği adamın (Lee Jin-Wook) düşmanı (Kim Kang-Woo) ile evlenmek zorunda kalır.

 

Not: Dizi, Hwang Mi-Na tarafından yazılan "Gootbai Miseuteo Beullaek" adlı çizgi romandan uyarlamadır (İlk 1983 yılında Songchun Kültür Yayınevi tarafından yayınlandı).

 

Resim Web Sitesi: www.imbc.com/broad/tv/drama/mrblack

 

FRAGMANI | DİZİNİN MÜZİKLERİ

 

Fragman UZUN

 

 

Kaynakları: asianwiki.com/Goodbye_Mr._Black, movie.daum.net/tv/detail/main.do?tvProgramId=70352, dramabeans.com/2015/12/yoo-in-young-jumps-aboard-cast-of-goodbye-mr-black, hancinema.net/goodbye-mr-black-moon-chae-won-cuts-her-hair-short-91719.html