Playful Kiss

Puanı: 4,3/5  Oy Sayısı: 47
  sweet minoz tarafından

 

Adı: Playful Kiss | Mischievous Kiss | 장난스런 키스
Tür: Romantik, Komedi, Gençlik
Yönetmen: Hwang In-Roe, Kim Do-Hyung, Kim Jung-Hyun
Senarist: Kaoru Tada (manga), Ko Eun-Nim
Yapımcı: -
Yayıncı:  MBC
imdb: 7.2
Bölüm Sayısı: 16 + 7 (Youtube'ta Özel Bölüm)
Yapım Yılı: 2010
Yayın Tarihi: 1 Eylül 2010 - 21 Ekim 2010
Yayın Günleri ve Saati: Çarşamba & Perşembe - 21:55
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 

Oyuncuları:

Oh Ha-Ni
Baek Seung-Jo
Bong Joon-Gu

 

Diğer Oyuncuları:

Hong Yoon-Hwa / Jung Ju-Ri
Yoon Seung-Ah / Dok Ko Min-Ah
Lee Hee-Won / Hong Jang-Mi
Kang Nam-Kil / Oh Gi-Dong
Jung Hye-Young / Hwang Keum-Hee
Moon Hee-Won / Vice Principle Hwang
Oh Kyung-Soo / Baek Soo-Chang
Hwang Geum-Byul / Song Kang-Yi
Song Yong-Sik / Song Ji-Oh
Lee Si-Young / Yun Hye-Ra
Choi Won-Hong / Baek Eun-Jo
Choi Sung-Guk / Wang Kyeong-Soo
Yoo Ha-Jin / Hyun-Ah
Choi Sung-Joon / Ki-Tae
Bye Bye Sea / Bong Joon Gu’nun takipçileri

 

Konusu:

Beceriksiz bir lise öğrencisi olan Oh Ha-Ni (Jung So-Min) alt sınıfındaki popüler ve dahi bir öğrenci olan Baek Seung-Jo'ya (Kim Hyun-Joong) okulun ilk gününde onunla göz göze geldiğinden beri aşıktır. Bir gün, Ha-Ni bir mektup aracılığı ile aşkını ona itiraf etmeye karar verir. Ancak, Seung-Jo kabaca onun mektupta yaptığı gramer ve imla hatalarını yüzüne vurur ve ona aptal kızlardan nefret ettiğini söyleyerek onu reddeder.

Bir gün, Ha-Ni'nin babası ile beraber yaşadığı ve yeni inşa ettikleri evi depremde çökünce, babasının eski bir arkadaşının evine taşınır.Babasının arkadaşının oğlu Seung-Jo'dan başkası değildir ve
Ha-Ni sevdiği erkeğin yanında olma fırsatını elde etmiştir. Acaba Ha-Ni, bu fırsatı değerlendirerek Seung-Jo'nun kalbini çalabilecek midir?

 

Karakterleri:

Jung So-Min dizide, berbat notlara sahip bir lise öğrencisi olan Oh Ha-Ni karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, her konuda beceriksiz birisidir. Ancak aşkı için kendine bir çeki düzen vermeye kararlıdır ve ilk olarak buna notlarını düzeltmekten başlar.

Kim Hyun-Joong dizide, okulunun en yakışıklısı ve mükemmel notlara sahip olan Baek Seung-Jo karakterini canlandırmaktadır. Onun karakterinin IQ'su 200'dür ve mükemmeliyetçi olduğu kadar soğuk bir kişiliğe sahiptir.

 

Resmi Web Sitesi: www.imbc.com/broad/tv/drama/kiss

 

 

Fragman

 

Kaynakları: (1), (2)

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…