Nightmare High

Puanı: 4,2/5  Oy Sayısı: 22
  Maysa tarafından

 

Adı: Nightmare High | Nightmare Teacher 악몽선생
Tür: Gençlik, Gizem, Gerilim, Fantastik
Yönetmen: Hyun Mun-Sub
Senarist: Hyun Mun-Sub
Yapımcı: -
Yayıncı: Naver TVcast
daum: 9.5
Bölüm Sayısı: 12
Yapım Yılı: 2015 - 2016
Yayın Tarihi: 14 Mart 2016 – 31 Mart 2016
Yayın Günleri ve Saati: Pazartesi & Salı & Çarşamba & Perşembe – 10:00
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 

Oyuncuları:

Uhm Ki-Joon
Han Bong-Gu
Minhyuk
Sang Woo

 

Diğer Oyuncuları:

Seo Shin-Ae / Kim Seul-Gi
Baek Seung-Do / Oh Ki-Chul
Kim Ji-An / Do Do-Hee
Jang Kyoung-Up / Chun Jae-Soo
Choi Yu-Jin / Chun Yoo-Na
Kim Da-Ye / Ahn Si-Yeon
Ji Eun-Sung / Ko Ki-Tae

 

Konusu:

Dizi, hayalleri ve hedefleri için çalışan bir grup öğrencinin gittikleri okulda yaşanan gizemli olayları anlatmaktadır.

 

Karakterleri:

Kim So-Hyun dizide, sınıfının başkanı olan Ye-Rim karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, iyi notları ve çekici görünümle her açıdan mükemmel olan birisidir. O, okulunda yaşanan gizemli olayların farkına varır ve bu gizemi çözmeye çalışır.

Uhm Ki-Joon dizide, bir lisede öğretmen olan Han Bong-Gu karakterini canlandırmaktadır. O, öğrencilerin hayalini gerçekleştirir ama bunun korkunç bir bedeli vardır. Onların hayalleri karşılığında ruhlarını sattıklarını belirten bir sözleşme imzalatır.

Minhyuk dizide, lisede ikinci sınıf öğrencisi olan Sang Woo karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, adaletli ve güçlü sorumluluk duygusuna sahip olan birisidir. O ve Ye-Rim (Kim So-Hyun) okulda gizemli şeylerin yaşadığını fark eder ve bu gizemi beraber çözmeye çalışır.

 

Resmi Web Sitesi: tvcast.naver.com/nightmarehigh

 

 

FRAGMANI

 

Fragman 1

 

Fragman 2

 

 

Kaynakları: soompi.com/2015/09/18/kim-so-hyun-lands-lead-role-in-new-mystery-web-drama,movie.daum.net/tv/detail/main.do?tvProgramId=72650, kdramastars.com/articles/98265/20150922/btobs-min-hyuk-joins-kim-so-hyun-in-nightmare-teacher.htm, hancinema.net/korean_drama_Nightmare_Teacher.php

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…