Cruel City
4,2 / 5 | Oy Sayısı : 32
  • alie
  • 29-01-2016, 12:27

 

Adı: Cruel City | Heartless City | 무정도시
Tür: Dram, Romantik, Aksiyon
Yönetmen: Lee Jung-Hyo
Senarist: Yoo Sung-Yeol
Yapımcı: Kim Uno, Kang Cheol-Woo, Kim Eui-Seok
Yayıncı: JTBC
imdb: 8.2
Bölüm Sayısı: 20
Yapım Yılı: 2013
Yayın Tarihi: 27 Mayıs 2013 – 30 Temmuz 2013
Yayın Günleri ve Saati: Pazartesi & Salı – 21:50
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 

Oyuncuları:

Jung Shi-Hyun
Han Soo-Min
Ji Hyeong-Min

 

 

Diğer Oyuncuları:

Son Chang-Min / Min Hong-Ki
Kim Yu-Mi / Lee Jin-Sook
Choi Moo-Sung / Moon Deok-Bae
Yoon Hyun-Min / Kim Hyun-Soo
Ko Na-Eun / Lee Kyung-Mi
Park Soo-Young / Dedektif Ekip Şefi Yang
Kil Yong-Woo / Ji Man-Hee (Hyeong-Min'in babası)
Kim Byung-Ok / Scale
Kim Jung-Hak / Savcı An Kyung-Chan
Song Min-Ji / Muhabir Cha Hyo-Joo
Jung Soo-Young / Savcı Oh Jung-Yeon
Kim Jong-Goo / Busan Gang Başkanı Jo
Jung Ji-Soon / Jo Ha-Neul (Busan Gang Başkanı Jo'nun oğlu)
Park Young-Ji / Milletvekili Cha (Muhabir Cha Hyo-Joo’nun babası)
Jung Moon-Sung / Jung Shi-Hyun'un çalışanı
Kim Min-Sang / Kim Bbong
Kim Hyo-Sun / Eun-Soo
Lee Moo-Saeng / Dedektif Kim (Hyun-Soo’nun kaynağı)
Shim Min / Joo-Young
Kim Jae-Hwa / Park Eun-Ae
Choi Kwon / dedektif

 

Konusu:

Bir yetimhanede büyüyen Jung Shi-Hyun (Jung Kyoung-Ho), uyuşturucu kuryesi olarak geçimini sağlamış ve "Doctor's Son" (Doktorun Oğlu) takma adını almıştır. Şimdi ise o, orta büyüklükteki bir çetenin patronudur. Onun uyuşturucu tedarikçisi Scale (Kim Byung-Ok) diye bilinen bir adamdır. Shi-Hyun’un planı ise onun görevini devralmaktır.

Bu arada, Hyeong-Min (Lee Jae-Yoon) özel bir soruşturma biriminin bölüm şefidir. Onların amacı, gizli görevdeki bir polis memurunu (Ko Na-Eun) öldüren Scale’yi alaşağı etmektir. Scale’yi yakalamaya çalışırken "Doctor's Son" diye bilinen uyuşturucu çetesinin patronu hakkında bilgiler öğrenen Hyeong-Min artık ekibiyle beraber Shi-Hyun’un da peşine düşer.

 

Karakterleri:

Jung Kyoung-Ho dizide orta büyüklükteki bir çetenin patronu olan ve "Doctor's Son" (Doktorun Oğlu) olarak da bilinen Jung Shi-Hyun karakterini canlandırmaktadır. O, annesi aşırı doz uyuşturucudan ölene kadar bir genelevde büyümüştür. Annesi öldükten sonra da bir yetimhanede büyümeye başlayan Shi-Hyun oradan kaçar ve sonunda "Uncle" Safari için bir uyuşturucu kuryesi olur. Daha sonra "Doctor's Son" lakabını alır ve orta büyüklükteki bir çetenin patronu olur. Son derece iddialı birisidir ve bir uyuşturucu tedarikçisi olan Scale’nin (Kim Byung-Ok) yerine geçmek için bir komplo kurar.

Nam Gyu-Ri dizide polis akademisinde okuyan Han Soo-Min karakterini canlandırmaktadır. O ve Lee Kyung-Mi (Ko Na-Eun) aynı yetimhanede birlikte iki kız kardeş gibi büyümüştür. Gizli görevde öldürülen Kyung-Mi’nin yarım bıraktığı işi bitirmek, katilini yakalamak için gizlice uyuşturucu çetesinin içerisine girer.

Lee Jae-Yoon dizide bir polis memuru olan Ji Hyeong-Min karakterini canlandırmaktadır. O, polis akademisinden en iyi notlarla mezun olur ve kısa sürede terfiler alır. Savcılıkta çalışabilmek için hukuk okuyan Hyeong-Min kız arkadaşı Kyung-Mi’nin (Ko Na-Eun) gizli görevde ölmesinden sonra savcılıkta çalışmaktan vazgeçer. Artık tek amacı vardır; Kyung-Mi’nin katilini yakalamak.

Son Chang-Min dizide, özel soruşturma biriminin müdürü olan Min Hong-Ki karakterini canlandırmaktadır.

Kim Yu-Mi dizide yetişkinler için kurulmuş olan çeşitli eğlence işletmelerinin başkanı olan Lee Jin-Sook karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, Jung Shi-Hyun’un (Jung Kyoung-Ho) annesinin yakın arkadaşıdır.

Choi Moo-Sung dizide, uyuşturucu çetesinin bir üyesi olan Moon Deok-Bae karakterini canlandırmaktadır. O, Jung Shi-Hyun’un (Jung Kyoung-Ho) gençken Safari takma adı ile tanıdığı kişidir.

Yoon Hyun-Min dizide "Halibut” takma adı ile bilinen ve Jung Shi-Hyun’un (Jung Kyoung-Ho) sağ kolu olan Kim Hyun-Soo karakterini canlandırmaktadır. O, Shi-Hyun ile hapishanede tanışmıştır ve Shi-Hyun’a son derece sadıktır. Gerekirse onun için canını seve seve verir.

Ko Na-Eun dizide, bir polis memuru olan Lee Kyung-Mi karakterini canlandırmaktadır. O, Jung Shi-Hyun (Jung Kyoung-Ho) ile aynı yetimhanede büyümüştür ama evlatlık alınınca Shi-Hyun ile yolları ayrılmıştır. Onun karakteri, Ji Hyeong-Min’in (Lee Jae-Yoon) kız arkadaşı ve Han Soo-Min’in (Nam Gyu-Ri) en yakın arkadaşıdır.

 

Resmi Web Sitesi: drama.jtbc.co.kr/moojeong

 

 

Fragman 1

 

Fragman 2

 

Fragman 3

 

Fragman 4

 

Kaynakları: (1), (2)