The Innocent Man

Puanı: 4,4/5  Oy Sayısı: 50
  alie tarafından

 

Adı: The Innocent Man | Nice Guy | 세상 어디에도 없는 착한남자
Tür: Dram, Romantik
Yönetmen: Kim Jin-Won
Senaryo: Lee Kyeong-Hee
Yapımcı: Ham Young-Hoon
Yayıncı: KBS2
imdb: 8.0
Bölüm Sayısı: 20
Yapım Yılı: 2012
Yayın Tarihi: 12 Eylül 2012 - 15 Kasım 2012
Yayın Günleri ve Saati: Pazartesi & Salı - 21:55
Dil: Korece
Ülke: Güney Kore

 

Oyuncuları:

Kang Ma-Roo
Seo Eun-Gi
Han Jae-Hee
Park Jae-Gil
Kang Cho-Ko
Park Joon-Ha
Ahn Min-Young
Eun-Gi'nin Babası

 

Diğer Oyuncuları:

Jin Kyung / Hyun Jung-Hwa
Yang Ik-June / Han Jae-Sik (Jae-Hee'nin Abisi)
Oh Yong / Jo Young-Bae
Cho Seong-Ha / Seok Min-Hyuk
Jo Whee-Joon / Seo Eun-Seok
Kang Chan-Hee / Kang Ma-Roo (genç)
Park So-Young / Han Jae-Hee (genç)
Kim Ye-Won / Kim Yoo-Ra
Han Seo-Jin / Kang Cho-Ko (çocuk)
Cho Eun-Sook / Kang Cho-Ko'nun gerçek annesi
Kim Seo-Ra / Seo Eun-Gi'nin annesi
Jung Eun-Pyo / Yönetici Jung
Lee Young-Ran / Şirket Başkanı Jo

 

Konusu:

Kang Ma-Roo (Song Joong-Ki) sevdiği kadın olan Han Jae-Hee'nin (Park Si-Yeon) işlediği cinayeti üstüne alarak hapse girer. Jae-Hee onu bekleyeceğine söz verir. İlk başlarda Jae-Hee sürekli onu hapishaneye ziyarete gelir ancak zaman geçtikçe gelmez olur. Yıllar sonra hapishaneden çıkar ve onun evlendiğini öğrenir. Ma-Roo, ondan intikamını almak için Jae-Hee'nin üvey kızı Seo Eun-Gi'ye (Moon Chae-Won) yaklaşır ve kendine aşık etmeye çalışır.

 

Karakterleri:

Song Joong-Ki dizide, kız kardeşi Kang Choco (Lee Yoo-Bi) ile beraber yaşayan ve ileride başarılı bir doktor olmayı hayal eden bir tıp öğrencisi Kang Ma-Roo karakterini canlandırmaktadır. Küçüklüğünden beri sevdiği kadın olan Han Jae-Hee (Park Si-Yeon) için tüm hayallerini bir kenara bırakıp onun işlediği cinayeti kendi üstüne alır.

Moon Chae-Won dizide, Tae San grubunun başkanın (Kim Yeong-Chul) kızı ve Tae San grubunun müdürü Seo Eun-Gi karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri dışarıdan soğuk ve duygusuz biri olarak görünse de içinde derin acılar taşımaktadır. Han Jae-Hee (Park Si-Yeon) onun babası ile evlidir ve ondan nefret etmektedir. Kang Ma-Roo'nun (Song Joong-Ki) kendisini kullandığını öğrenince bir kaza geçirir ve hafızasını kaybeder.

Park Si-Yeon dizide, para ve mevki için sevdiğinden (Song Joong-Ki) vazgeçip Tae San grubunun başkanı (Kim Yeong-Chul) ile evlenen Han Jae-Hee karakterini canlandırmaktadır. Onun, Tae San grubunun başkanından bir oğlu (Jo Whee-Joon) olur. Onun karakteri, Seo Eun-Gi (Moon Chae-Won) ile bir güç savaşı içerisindedir. Eun-Gi hafızasını kaybedince şirketi tamamen ele geçirmeye çalışır.

Lee Kwang-Soo dizide, Kang Ma-Roo'nun (Song Joong-Ki) en yakın arkadaşı Park Jae-Gil karakterini canlandırmaktadır.

Lee Yoo-Bi dizide, Kang Ma-Roo'nun (Song Joong-Ki) kız kardeşi Kang Cho-Ko karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri Park Jae-Gil'i (Lee Kwang-Soo) sevmektedir.

 

Resmi Web Sitesi: www.kbs.co.kr/drama/innocentman

 

 

Fragman 1

 

Fragman 2

 

Kaynakları: (1), (2)

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…