Tomorrow Boy

Puanı: 4,9/5  Oy Sayısı: 8
  Hamlet tarafından

 

Adı: Tomorrow Boy | 투모로우 보이
Tür: Dram, Romantik, Gençlik
Yönetmen: Park Sun-Jae, Jang Eu-Soon
Senarist: Park Sun-Jae
Yapımcı: -
Yayıncı: Naver TVcast
imdb: 7.3
Bölüm Sayısı: 5
Yapım Yılı: 2016
Yayın Tarihi: 28 Mart 2016 - 11 Nisan 2016
Yayın Günleri ve Saati: Pazartesi - 09:00
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 

Oyuncuları:

Ahn Tae-Pyung
Jo Ah-Ra

 

Diğer Oyuncuları:

Yoo Se-Hyeong / Kim Nam-Soo
Moon Ji-In / Seo Sin-Yeoung
Yoon Hee-Seok / tefeci
Jeon In-Taek / dükkan sahibi
Kim Jin-Geun / kafe sahibi
Baek Bong-Gi / Myung-Soo

 

Konusu:

Web dizi, genç yaşında büyükannesine ve diğer dört kardeşine bakmakla yükümlü, sıkıntılarının arasında yarını için yaşayan Ahn Tae-Pyung’un (Cha Hak-Yeon) etrafında dönmektedir.

 

Karakterleri:

Cha Hak-Yeon dizide, annesini ve babasını genç yaşta kaybetmiş olan Ahn Tae-Pyung karakterini canlandırmaktadır. O, büyükannesine ve diğer dört kardeşine bakmakla yükümlü olan genç bir aile reisidir. Ancak onun karakteri tüm bu olumsuz koşullara rağmen güçlü bir inanca ve enerjiye sahiptir. O hem okulunda başarılı bir öğrencidir hem de ailesi için para kazanmaktadır.

 

Resmi Web Sitesi: tvcast.naver.com/tomorrowboy

 

 

Fragman 1

 

Kaynakları: (1), (2), (3)

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…