Beautiful Gong Shim

Puanı: 4,5/5  Oy Sayısı: 26
  Rüzgar Esintisi tarafından

 

Adı: Beautiful Gong Shim | The Beauty of the Beast | Beast’s Beauty 미녀 공심이
Tür: Dram, Romantik, Komedi
Yönetmen: Baek Soo-Chan
Senarist: Lee Hee-Myung
Yapımcı: -
Yayıncı: SBS
daum: 8.7
Bölüm Sayısı: 20
Yapım Yılı: 2016
Yayın Tarihi: 14 Mayıs 2016 - 17 Ağustos 2016
Yayın Günleri ve Saati: Cumartesi & Pazar - 22:00
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 

Oyuncuları:

Namkoong Min
Ahn Dan-Tae
Minah
Kong-Sim
On Joo-Wan
Suk Jin-Soo

 

Diğer Oyuncuları:

Oh Hyun-Kyung / Joo Jae-Boon
Woo Hyeon / Kong Hyuk
Jung Hye-Sun / Nam Soon-Chun
Kyeon Mi-Ri / Yeom Tea-Hee
Kim Il-Woo / Suk Dae-Hwang
Kim Byung-Ok / Yeom Dae-Chul
Jung Hye-Sun / Nam Soon-Chun
Kim Byung-Se / avukat
Lee Hye-Sook / avukat’ın eşi
Bang Eun-Hee / Chun Ji-Yeon
Kim Dong-Gyun / benzin istasyonu sahibi
Kim Gi-Cheon / polis
Kwon Tae-Won / meclis üyesi
Joo Suk-Tae / sekreter
Sun Woo Yong Nyeo / Suk Dae-Hwang'ın annesi
Han Ga-Rim / Eun-Jin
Yang Seung-Kul
Kim Ho-Chang
Jo Yeon-Ho / Suk Joon-Pyo (genç)
Jo Hee-Bong / çiğ balık restoranı sahibi (konuk oyuncu – 13. Bölüm)

 

Konusu:

Dizi, iki kız kardeş ve iki üvey erkek kardeşin etrafında dönmektedir. Kız kardeşlerden büyük olanı (Seo Hyo-Rim) güzel bir yüze sahip olmakta dâhil her şeye sahiptir ancak küçük kız kardeşinin (Minah) sadece sıcak bir kalbi vardır. Erkeklerden birisi (Namkoong Min) çatı katında yaşamaktadır ve diğer erkek ise (On Joo-Wan) ise zengin bir aileye sahiptir.

 

Karakterleri:

Namkoong Min dizide, eski bir mahkûm olan Ahn Dan-Tae karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, kadınlara karşı nazik birisidir. Hapisten çıkınca, insan haklarını savunan bir avukat haline gelir ve hatta büyük bir şirkettin varisi olur.

Minah dizide, bir iş arazisi için mücadele eden, çalışkan genç bir kadın olan Kong-Sim karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri sıcak kalpli birisidir.

On Joo-Wan dizide, Suk Jin-Soo karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, zengin bir aileye sahiptir ve bir şirketin varisidir.

Seo Hyo-Rim dizide, Kong-Sim’in (Minah) ablası ve bir avukat olan Kong-Mi karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, güzel olduğu kadar da zeki ve yetenekli birsidir.

 

Resmi Web Sitesi: tv.sbs.co.kr/gongsim

 

FRAGMANI | DİZİNİN MÜZİKLERİ

 

Fragman 1

 

Fragman 2

 

Fragman 3

 

Fragman 4

 

 

Kaynakları: asianwiki.com/The_Beauty_of_the_Beast, dramabeans.com/2016/03/namgoong-min-lands-lead-role-in-beasts-beauty-for-sbs, hancinema.net/upcoming-korean-drama-the-beauty-of-the-beast-93308.html, blog.asianwiki.com/korean-dramas/minah-cast-in-sbs-drama-series-the-beauty-of-the-beast, m.movie.daum.net/tv/main?tvProgramId=75709, en.wikipedia.org/wiki/Beautiful_Gong_Shim

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…