Becky's Back

Puanı: 4,6/5  Oy Sayısı: 5
  Maysa tarafından

 

Adı: Becky's Back | Baek-Hee Has Returned 백희가 돌아왔다
Tür: Dram, Komedi
Yönetmen: Cha Young-Hoon
Senarist: Im Sang-Chun
Yapımcı: -
Yayıncı: KBS2
daum: 9.7
Bölüm Sayısı: 4
Yapım Yılı: 2016
Yayın Tarihi: 6 Haziran 2016 – 14 Haziran 2016
Yayın Günleri ve Saati: Pazartesi & Salı - 22:00
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 

Oyuncuları:

Yang Baek-Hee
Shin Ok-Hee
Woo Bum-Ryong

 

Diğer Oyuncuları:

Choi Dae-Chul / Cha Jong-Myung
Phillip Choi / Ki-Joon
In Gyo-Jin / Hong Doo-Sik
Kim Hyun-Sook / Jang-Mi
Yoo Hae-Jung / Hong Bo-Reum
Jo Yang-Ja / Jum-Rye
Lee Yong-Nyeo / yolcu gemisindeki yolcu
Nam Jeong-Hee / köylü
Jo Ryun / köylü
Kim Jung-Young - Doo-Sik'in kız kardeşi
Park Young-Soo / domuz restoranının sahibi
Hong Gyung-Yun / süpermarket sahibi
Jeon Bae-Su / öğretmen
Choi Gyo-Sik / taksi sürücüsü
Seo Jin-Won

 

Konusu:

Dizi, 18 yıl sonra kimliğini değiştirerek ilk kez sakin bir ada olan Sumwol’a geri dönenen Yang Baek-Hee’in (Kang Ye-Won) hikâyesini anlatmaktadır.

 

Karakterleri:

Kang Ye-Won dizide, farklı bir kimlikle 18 yıl sonra doğup büyüdüğü yere kızı (Jin Ji-Hee) ile beraber geri dönen Yang Baek-Hee karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, oldukça güzel birisi olmasının yanı sıra güçlü ve kararlı birisidir.

Kim Sung-Oh dizide, eski bir çete üyesi olan Woo Bum-Ryong karakterini canlandırmaktadır. Ancak onun karakteri şimdi annesi ile beraber sessiz bir şekilde yaşamaktadır.

Jin Ji-Hee dizide, Yang Baek-Hee’in (Kang Ye-Won) kızı olan Shin Ok-Hee karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, asi ve öngörülemeyen birisidir. Yeri geldiğinde annesinden daha da cesur davranır. O, adaya gelip yeni bir okuluna başladığında ilk günden itibaren tüm okulu kontrolü altına alır.

 

Resmi Web Sitesi: www.kbs.co.kr/drama/becky/index.html

 

FRAGMANI

 

Fragman 1

 

Fragman 2

 

Fragman 3

 

 

Kaynakları: movie.daum.net/tv/main?tvProgramId=76727, asianwiki.com/Baek-Hee_Has_Returned, hancinema.net/-baek-hee-is-back-kang-ye-won-and-jin-ji-hee-have-been-confirmed-to-play-mother-and-daughter-94651.html

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…