Gu Family Book
4,5 / 5 | Oy Sayısı : 68
  • alie
  • 6-02-2014, 13:05

 

Adı: Gu Family Book | 구가의서
Tür: Tarih, Romantik, Aksiyon, Fantastik
Yönetmen: Shin Woo-Cheol, Kim Jung-Hyun
Senarist: Kang Eun-Kyung
Yapımcı: Park Tae-Young
Yapımcı Şirket: Samhwa Networks
Kanal: MBC
imdb: 8.1
Bölüm Sayısı: 24
Yapım Yılı: 2013
Yayın Tarihi: 8 Nisan 2013 - 25 Haziran 2013
Yayın Günleri ve Saati: Pazartesi & Salı - 22:00
Ülke: Güney Kore
Dili: Korece

 

Oyuncuları:

Choi Kang-Chi
Dam Yeo-Wool
Park Tae-Seo
Jo Gwan-Woong
Gon
Park Chung-Jo
Dam Pyeong-Joon
Koo Wol-Ryung

 

Diger Oyuncuları:

Jung Hye-Young / Cheon Soo-Ryun
Jo Jae-Yun / Wal-Pae
Kim Hee-Won / Keşiş Monk Sojung
Son Ga-Young /Wol-Sun
Yoon Se-Ah / Ja Hong-Myeong
Eom Hyo-Seop / Park Moo-Sol
Jo Jae-Yun / Wal-Pae
Lee Do-Kyeong / Öğretmen Kong-Dal
Kim Ki-Bang / Eok-Man
Yoo Dong-Geun / Amiral Lee Soon-Shin
Kim Dong-Gyun / Danışman Choi
Ryohei Otani / ninja
Park Joo-Hyung / Han-No
Kim Hee-Jung / Chung-Jo'nın annesi
Jin Kyung / Yeo-Wool'nın öğretmeni
Kim Bo-Mi / Dam-Yi
Song Young-Kyu / Pil-Mok
Choi Ye-Ji
Jung Joon-Won / Choi Kang-Chi (genç)
Lee Yeon-Hee / Yoon Seo-Hwa (konuk oyuncu)
David Lee / Yoon Jung-Yoon (konuk oyuncu)

 

Konusu:

İnsan bir anneden (Lee Yeon-Hee) ve mitolojik yaratık bir babadan (Choi Jin-Hyuk) dünyaya gelen Choi Kang-Chi'nin (Lee Seung-Gi) insan olabilmek ve sevdiklerini koruyabilmek için verdiği mücadele anlatılmaktadır.

 

Karakterleri:

Lee Seung-Gi dizide, yarı insan, yarı mitolojik bir varlık olan Choi Kang-Chi karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri bir kaza sonrası yarı insan, yarı mitolojik varlık olduğunu öğrenir. Bunu öğrenmesiyle beraber hayatı tam anlamıyla değişir.

Suzy dizide, dövüş sanatlarında usta olan Dam Yeo-Wool karakterini canlandırmaktadır. Küçüklüğünden beri dövüş sanatlarının öğretildiği bir merkezde erkeklerinde arasında büyümüştür. Bu yüzden erkek gibidir. Onun karakteri, Choi Kang-Chi'ye (Lee Seung-Gi) aşık olur.

Yoo Yeon-Seok dizide, bir tüccarın oğlu olan Park Tae-Seo karakterini canlandırmaktadır. Babası (Eom Hyo-Seop) bir iftira üzerine vatan haini ilan edilir ve öldürülür. Ailesiyle birlikte köle pozisyonuna düşer çok geçmeden annesi (Kim Hee-Jung) de ölür. Ailesinden sadece geriye kız kardeşi (Lee Yoo-Bi) kalır.

Lee Sung-Jae dizide, elindeki gücü kendi emelleri için kullanan bir soyluyu Jo Gwan-Woong karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, Yoon Seo-Hwa'nın (Lee Yeon-Hee) babasına iftira atarak vatan haini ilan edip öldürtür ardından Seo-Hwa'yı bir gisaeng olarak kendi kadını olamaya zorlar. Yıllar sonra aynı şeyleri Choi Kang-Chi'nin (Lee Seung-Gi) sevdiklerine yapmaya kalkar.

Sung Joon dizide, Dam Yeo-Wool'un (Suzy) koruması Gon karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, Yeo-Wool'u sevmektedir ve Kang-Chi (Lee Seung-Gi) ile pek iyi anlaşamamaktadırlar.

Lee Yoo-Bi dizide, Park Tae-Seo'nun (Yoo Yeon-Seok) kız kardeşi olan Park Chung-Jo karakterini canlandırmaktadır. Babası (Eom Hyo-Seop) vatan haini ilan edildikten sonra bir gisaeng olmaya zorlanır. Onun karakteri Choi Kang-Chi'yi (Lee Seung-Gi) sevmektedir.

Cho Seong-Ha dizide, Dam Yeo-Wool'un (Suzy) babası olan Dam Pyeong-Joon karakterini canlandırmaktadır.

Choi Jin-Hyuk dizide, Jiri Dağlarının koruyucusu mitolojik bir varlık olan Koo Wol-Ryung karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri Choi Kang-Chi'nin (Lee Seung-Gi) babasıdır.

Lee Yeon-Hee dizide, dizide bir soyluyken babasına iftira atılması sonucu bir gisaeng olmaya Yoon Seo-Hwa karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri Choi Kang-Chi'nin (Lee Seung-Gi) annesidir.

 

Resmi Web Sitesi: www.imbc.com/broad/tv/drama/gufamilybook

 

 

Fragman

 

Kaynakları: (1), (2)