Duel

Puanı: 4,7/5  Oy Sayısı: 64
  Rüzgar Esintisi tarafından

 

Adı: Duel | 듀얼
Tür: Aksiyon, Fantastik
Yönetmen: Lee Jong-Jae
Senarist: Kim Yoon-Joo
Yapımcı: -
Yayıncı: OCN
daum: 7.1
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2017
Yayın Tarihi: 3 Haziran 2017 - 23 Temmuz 2017
Yayın Günleri ve Saati: Cumartesi & Pazar – 23:00
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 

Oyuncuları:

Jang Deuk-Cheon
 
Sung-Joon
Sung-Hoon
Choi Jo-Hye
 
Jung Jae-Young
 

 

Diğer Oyuncuları:

Lee Na-Yoon / Jang Soo-Yeon (Deuk-Cheon'un kızı)
Yoon Kyung-Ho / Lee Hyung-Sik
Choi Woong / Na Soo-Ho
Lee Yea-Eun / Na Song-Yi
Lee Sung-Wook / Koo Bon-Seok
Kim Ki-Doo / Kim Ik-Hong
Lee Cheol-Min / dedektif

 

Konusu:

Dizi, insan klonları arasındaki savaşı konu almaktadır. Bir gün, bir dedektifin (Jung Jae-Young) kızı kaybolur ve dedektif o gün birbirinin aynısı gibi görünen iki adam görmüştür.

 

Karakterleri:

Jung Jae-Young dizide, bir şuç ekibinin şefi olan Jang Deuk-Cheon karakterini canlandırmaktadır. Mesleği gereği sert biri olması gerekmesine rağmen Deuk-Cheon evde kızına karşı oldukça nazik ve dostça bir babadır. Bir gün, insan klonu ile tanışır ve kendisini şok edici bir davanın içinde bulur. İnsan klonlarının arasında bir savaş vardır. – "Ben kızımı bulana kadar, isteseniz bile ölemezsiniz."

Yang Se-Jong dizide Sung-Joon ve Sung-Hoon adında iki klonu canlandırmaktadır. Bu klonlardan birisi iyidir, diğeri ise kötüdür. İyi klon, – "Bana benzeyen biri beni katil yapmış." / Kötü klon, – "Kötü biri olmaya karar verdim. İntikam almak için… yaşamak için…"

Kim Jung-Eun dizide hırslı bir savcı olan Choi Jo-Hye karakterini canlandırmaktadır. O, başsavcı olmak istemektedir. Onun karakteri, dedektif Jang Deuk-Cheon (Jung Jae-Young) ile beraber şok edici bir davaya katılır. – "Savcı olarak görevimi sürdürebilmek için her şeyi yapacağım."

 

Resmi Web Sitesi: program.tving.com/ocn/duel

 

FRAGMANI | DİZİNİN MÜZİKLERİ

 

Fragman 1 (Karakter Sung-Joon & Sung-Hoon (Yang Se-Jong))

 

Fragman 2 (Karakter Jang Deuk-Cheon (Jung Jae-Young))

 

Fragman 3 (Karakter Choi Jo-Hye (Kim Jung-Eun))

 

Fragman 4

 

Fragman 5

 

Fragman 6

 

Fragman 7 (UZUN)

 

 

Kaynakları: asianwiki, daum, mydramalist

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…