People You May Know

Puanı: 3,3/5  Oy Sayısı: 6
  Maysa tarafından

 

Adı: People You May Know | A Person You Could Know | 알 수도 있는 사람
Tür: Dram, Romantik
Yönetmen: Oh Hwan-Min, Lim Hyun-Wook
Senarist: Yun Yi-Na
Yapımcı: -
Yayıncı: JTBC, Naver TV Cast
imdb: 7.6
Bölüm Sayısı: 2 (JTBC), 10 (Naver TV Cast)
Yapım Yılı: 2017
Yayın Tarihi: 2 Ekim 2017 (JTBC), 31 Temmuz 2017 – 11 Ağustos 2017
Yayın Günleri ve Saati: Pazartesi – 22:50 (JTBC) Hafta içi her gün – 07:00 (Naver TV Cast)
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 

Oyuncuları:

Kim Jin-Young
Kim Jin-Young

 

Diğer Oyuncuları:

Jeon Hye-Jin / Kim Hyo-Eun
Jang Sung-Gyu

 

Konusu:

Dizi, sevgilisini bir trafik kazasında kaybeden bir kadının etrafında dönmektedir. Yi-An (Choi Soo-Young) bir eğlence programının PD’sidir. Bir gün yıllardır birlikte olduğu erkek arkadaşı (Shim Hee-Sup) bir trafik kazası geçirir ve hayatını kaybeder. Erkek arkadaşından ona geriye kalan tek şey cep telefonudur. Yi-An telefona göz atmaya karar verir. Ancak telefonun tuş kilidi aktiftir ve Yi-An’ın şifreyi tahmin edebilmesi için sadece 10 deneme hakkı vardır. Derken ortaya ölen sevgilisi ile aynı ada sahip ve aynı onun gibi davranan birisi (Lee Won-Geun) karşısına çıkar.

 

Not: Dizi, toplam da beş web diziden oluşan ve her web dizinin farklı konusunun olduğu web dizi serisinin ilkidir. Web dizi serisinin diğerleri; "Hip-Hop Teacher", "Somehow 18", "Magic School", "Last Minute Romance"dir.

 

Resmi Web Sitesi: tv.jtbc.joins.com/pymk

 

Fragman (Mini Dizi Sersi Genel)

 

Fragman 2

 

Fragman 3

 

Fragman 4

 

Fragman 5

 

Fragman 6

 

Kaynakları: (1), (2), (3), (4)

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…