Dog, Witch and Me

Puanı: 5/5  Oy Sayısı: 1
  Rüzgar Esintisi tarafından

 

 

Adı: Dog, Witch and Me
Tür: Romantik, Komedi, Fantastik
Yönetmen: -
Senarist: -
Yapımcı: -
Yayıncı: -
daum: -
Bölüm Sayısı: -
Yapım Yılı: 2017 - 2018
Yayın Tarihi: -
Yayın Günleri ve Saati: -
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 

Oyuncuları:

Ma Ji-Soo
(teklif aşamasında)

 

Diğer Oyuncuları:

---

 

Konusu:

Dizi, kör bir kadın, onun sadık kılavuz köpeği ve bir veterinerin arasındaki karmaşık ilişkiyi anlatmaktadır.

 

Karakterleri:

Jang Na-Ra eğer teklifi kabul ederse dizide eski bir çellist olan Ma Ji-Soo karakterini canlandıracak. Müzikal yeteneğinden dolayı Juilliard’a kabul edilir. Ancak Juilliard’a gitmeden önce geçirdiği şüpheli bir trafik kazası sonrası görme yetisini kaybetmiştir ve kaderi lanetlenmiştir. Kendini beğenmiş ve insanları küçümseyen tavrından dolayı cadı olarak anılmaktadır.

 

 

Kaynakları: (1), (2), (3)

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…