Somehow 18

Puanı: 4,4/5  Oy Sayısı: 31
  Hamlet tarafından

 

Adı: Somehow 18 | 어쩌다 18
Tür: Dram, Romantik, Komedi, GençlikFantastik
Yönetmen: Kim Do-Hyung
Senarist: Yoo Soo-Ji
Yapımcı: -
Yayıncı: JTBC, Naver TV cast
imdb: 7.8
Bölüm Sayısı: 2 (JTBC), 10 (Naver TV cast)
Yapım Yılı: 2017
Yayın Tarihi: 8 Ekim 2017 (JTBC), 28 Ağustos 2017 – 8 Eylül 2017 (Naver TV cast)
Yayın Günleri ve Saati: Pazar – 20:50 (JTBC), Hafta içi her gün (Naver TV cast)
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 

Oyuncuları:

Oh Kyung-Hwi
Han Na-Bi
Jang Seul-Ki

 

Diğer Oyuncuları:

Kim Bo-Mi / Oh Yi-Do
Yoo Joon-Hong / Ma Ki-Ho
Choi Min-Suk / Baek Jin-Wook

 

Konusu:

Dizi, ilk aşkını ölümden kurtarmak için zamanda geri giderek 18 yaşında olduğu eski okul günlerine geri dönen bir adamın etrafında dönmektedir.

 

Karakterleri:

Minho dizide 18 yaşındaki bir lise öğrencisini ve 28 yaşındaki bir ortapedisyeni Kyung-Hwi karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri lise yıllarında diğer öğrencilerden zorbalık görmüştür. Onun ilk aşkı intihar ölmüştür.

Lee Yoo-Bi dizide 18 yaşındaki bir lise öğrencisi olan Han Na-Bi karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, Kyung-Hwi’nin (Minho) ilk aşkıdır.

 

Not: Dizi, toplam da beş web diziden oluşan ve her web dizinin farklı konusunun olduğu web dizi serisinin üçüncüsüdür. Web dizi serisinin diğerleri; "People You May Know", "Hip-Hop Teacher", "Magic School", "Last Minute Romance"dir.

 

Resmi Web Sitesi: tv.jtbc.co.kr/18again

 

Fragman 1 (Genel)

 

Fragman 2

 

Fragman 3

 

Fragman 4

 

Fragman 5

 

Fragman 6

 

Kaynakları: (1), (2), (3), (4)

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…