Last Minute Romance

Puanı: 4/5  Oy Sayısı: 40
  Rüzgar Esintisi tarafından

 

Adı: Last Minute Romance | 막판 로맨스
Tür: Dram, Romantik, Mini Dizi
Yönetmen: Kim Jun-Hyeong
Senarist: Seo Jeong-Eun
Yapımcı: -
Yayıncı: JTBC, Naver TV Cast
daum: -
Bölüm Sayısı: -
Yapım Yılı: 2017
Yayın Tarihi: 23 Ekim 2017
Yayın Günleri ve Saati: -
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 

Oyuncuları:

Baek Se
Dong Joon

 

Diğer Oyuncuları:

Kian 84 / Geum-Son
Oh Hee-Joon

 

Konusu:

Dizi, Baek Se (Han Seung-Yeon) adındaki bir kadının hikâyesini anlatmaktadır. Baek Se, ünlü top starlara karşı takıntılı olmaktan başka terminal hastalığı (son derece ölümcül veya tedavi edilemez olarak kabul edilen bir hastalıktır) teşhisi konulana dek nispeten normal bir hayat yaşıyordu. Bir gün, hayranı olduğu bir oyuncu (Lee Seo-Won) ile sözleşmeli bir romantizme girme fırsatı yakalar.

 

Karakterleri:

Han Seung-Yeon dizide Baek Se karakterini canlandıracak. Onun karakteri yetim ve bir terminal hastasıdır. O, bir intihar önleme danışma merkezinde çalışmaktadır.

Lee Seo-Won dizide popüler bir oyuncu olan Dong Joon karakterini canlandırmaktadır.

 

Not: Dizi, toplam da beş web diziden oluşan ve her web dizinin farklı konusunun olduğu web dizi serisinin beşincisidir. Web dizi serisinin diğerleri; "People You May Know", "Hip-Hop Teacher", "Somehow 18", "Magic School"dur.

 

Resmi Web Sitesi: tv.jtbc.joins.com/termsofromance

 

Fragman 1 (Genel)

 

Fragman 2

 

Fragman 3

 

Fragman 4

 

 

Kaynakları: (1), (2), (3)

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…