Meloholic

Puanı: 4,2/5  Oy Sayısı: 22
  Rüzgar Esintisi tarafından

 

Adı: Meloholic | 멜로홀릭
Tür: Romantik, Fantastik
Yönetmen: Song Hyun-Wook
Senarist: Team Getname (webtoon)
Yapımcı: -
Yayıncı: OCN
imdb: 6.4
Bölüm Sayısı: 10
Yapım Yılı: 2017
Yayın Tarihi: 6 Kasım 2017 - 5 Aralık 2017
Yayın Günleri ve Saati: Pazartesi & Salı – 21:00
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 

Oyuncuları:

Yoo Eun-Ho
Han Ye-Ri,
Han Joo-Ri
kitapçı

 

Diğer Oyuncuları:

Ahn Sol-Bin / Kim Min-Jung
Han Jae-Suk / Yoo-Sik
Choi Dae-Chul / Lee Joo-Seung
Go Min-Si / Joo Yeo-Jin
Kim Min-Kyu / Yoo Byung-Cheol
Lee Yoo-Joon / Polis Memuru Kim
Yoon So-Hee (konuk oyuncu) Kim Ki-Doo / sapık (konuk oyuncu)

 

Konusu:

Dizi, telepati yeteneğine sahip olan bir adam (Yunho) ile iki kişilikli bir kadının (Kyung Soo-Jin) etrafında dönmektedir.

 

Karakterleri:

Yunho dizide elini tutuğu kişinin zihnini okuma yeteneğine sahip olan Yoo Eun-Ho karakterini canlandırmaktadır. Tam bir centilmendir. Bir gün, Han Ye-Ri (Kyung Soo-Jin) adında iki kişilikli bir kadınla tanışır ve ona âşık olur. – "Sadece bir kere dokunmama izin ver!"

Kyung Soo-Jin dizide kişiliği ikiye bölünmüş Han Ye-Ri karakterini canlandırmaktadır. Ye-Ri, neşeli birisi olsa da çıktığı birkaç randevuda yaşadığı travmatik olaylardan sonra kalbini ilişkilere kapatmıştır. - "Ben bir manyağım. Hâlâ benden hoşlanıyor musun?". İkiye bölünmüş diğer kişiliği kendisini insanlara Han Joo-Ri olarak tanıtmaktadır. Onun karakteri diğer kişiliğinin tam tersidir. İlişkilere oldukça açık, soğuk bir görünüme sahip, çekici birisidir ve sevgi gibi duygulara önem vermez. – "Görmüyor musun? Aşkın burada duruyor…"

Han Joo-Wan dizide sessiz ve şık görünümün arkasında tutkulu bir karakteri canlandırmaktadır. O, bir kitapçı dükkânının sahibidir. – "Bazen gerçekte var olan şeyler bir romandan daha çok bir romana benzeyebilir."

 

Not:

1 – Dizi, Team Getname tarafından kaleme alınan "Melo Holic" adlı bir webtoondan uyarlamadır.
2 – OCN'in Pazartesi & Salı  dizi kuşağında bu diziden sonra "My First Love" yayımlanmıştır.

 

Resmi Web Sitesi: program.tving.com/ocn/meloholic

 

 

Fragman 1

 

Fragman 2

 

Fragman 3

 

Kaynakları: (1), (2), (3), (4), (5)

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…