Black Knight: The Man Who Guards Me

Puanı: 4/5  Oy Sayısı: 27
  Rüzgar Esintisi tarafından

 

Adı: Black Knight: The Man who Guards Me | The Black Knight | 흑기사
Tür: Dram, Romantik, Fantastik
Yönetmen: Han Sang-Woo
Senarist: Kim In-Young
Yapımcı: -
Yayıncı: KBS2
daum: 7.6
Bölüm Sayısı: 20
Yapım Yılı: 2017 - 2018
Yayın Tarihi: 6 Aralık 2017 – 8 Şubat 2018
Yayın Günleri ve Saati: Çarşamba & Perşembe – 22:00
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 

Oyuncuları:

Moon Soo-Ho
Jung Hae-Ra
Sharon

 

Diğer Oyuncuları:

Jang Mi-Hee / Jang Baek-Hee
Kim Hyun-Joon / Choi Ji-Hoon
Shin So-Yul / Kim Young-Mi
Han Ji-Sun / Kang Joo-Hee
Hwang Jung-Min / Lee Sook-Hee
Park Sung-Hoon / Park Gon
Jung Jin / Soo-Ho’nun sekreteri
Cha Jung-Hwa / takım lideri
Kim Seol-Jin / Yang Seung-Goo
Kim Byung-Ok / Park Cheol-Min
Kim Kyeol / baş yönetici
Sung Yoo-Bin / Moon Soo-Ho (genç)
Park Ga-Ram / Jung Hae-Ra (genç)

 

Konusu:

Dizi, masum bir aşk düşüncesine sahip bir adamın (Kim Rae-Won), sevdiği kadının (Shin Se-Kyung) tehlikeli kaderi ile karşı karşıya kalmasını ve sevdiği kadın için mücadele etmesini anlatmaktadır.

 

Karakterleri:

Kim Rae-Won dizide başarılı bir iş adamı olan Moon Soo-Ho karakterini canlandırmaktadır. Mutsuz bir çocukluk geçiren Soo-Ho açık sözlü olmasına karşın nazik birisidir. Ayrıca, kendine karşı oldukça serttir ve doğrularını kimseye belli etmez. Birisine âşık olduğu zamanlarda ise tam bir romantiktir.

Shin Se-Kyung dizide bir seyahat acentesinde çalışan Jung Hae-Ra karakterini canlandırmaktadır. Hae-Ra, ailesi ölene kadar mutlu bir çocukluk geçirmiştir. O zamandan bu yana kadar hayatını diplerde yaşamaktadır. Ancak tüm bunlara rağmen iyimser ve neşeli tavırlarını korumaktadır.

Seo Ji-Hye dizide 200 yıldır ölmeyen Sharon karakterini canlandırmaktadır. Gizemli bir karaktere sahip olan Sharon güzel ve genç bir görünüme sahip olmakla birlikte bencil ve acımasız birisidir.

Kim Hyun-Joon dizide Jung Hae-Ra’nın (Shin Se-Kyung) 10 yıldır erkek arkadaşı olan Choi Ji-Hoon karakterini canlandırmaktadır. Her zaman bir oyuncu olmayı hayal etmiş olsa da bir kadını tek bir bakışıyla baştan çıkarabilecek bir dolandırıcıdır.

 

Not: KBS2'nun Çarşamba & Perşembe  kuşağında bu diziden önce "Mad Dog" ve bu diziden sonra "Queen of Mystery 2" yayımlanmıştır.

 

Resmi Web Sitesi: www.kbs.co.kr/drama/blackknight

 

 

Fragman 1

 

Fragman 2

 

Fragman 3

 

Fragman 4

 

Fragman 5 (UZUN)

 

 

Kaynakları: (1), (2), (3), (4), (5), (6), (7)

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…