Hold Me Tight
3,5 / 5 | Oy Sayısı : 8

Adı: Hold Me Tight | Let's Hold Hands Tightly And Watch The Sunset | Let’s Watch the Sunset | 손 꼭 잡고, 지는 석양을 바라보자
Tür: Dram, Romantik
Yönetmen: Jung Ji-In
Senarist: Jung Ha-Yeon
Yapımcı: -
Yapım Şirketi: -
Yayıncı: MBC
daum: 6.7
Bölüm Sayısı: 32
Yapım Yılı: 2018
Yayın Tarihi: 21 Mart 2018 – 10 Mayıs 2018
Yayın Günleri ve Saati: Çarşamba & Perşembe – 22:00
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 

Oyuncuları:

Nam Hyun-Joo
Kim Do-Young
Shin Da-Hye
Jang Suk-Joon

Diğer Oyuncuları:

Lee Na-Yoon / Kim Saet-Byeol
Lee Mi-Do / Yoon Hong-Sook
Han Kyu-Won / Bae Hee-Joon
Kim Soo-Kyung / Yang Mi-Young
Sung Ryung / Kim Eun-Mi
Jang Yong / Nam Jin-Tae
Kong Jung-Hwan / Park Young-Geun
Heo Tae-Hee / Choi Joon
Kim Yong-Geon / Kim Jung-Min
Kim Min-Soo / Shin Hyun-Pil

 

Konusu:

Dizi, ölüm korkusu ile yüzleştikten sonra yaşadıkları hayatı gözden geçiren evli bir çiftin dokunaklı ve kalpleri ısıtan hikâyesini konu almaktadır. Çift, birlikte geçirdikleri zamanı hatırladıkça ailesinin önemini kavrar ve birbirlerine duydukları sevgiyi fark eder.

 

Karakterleri:

Han Hye-Jin dizide evli bir kadın olan Nam Hyun-Joo karakterini canlandırmaktadır. Üniversitedeki ilk yılından beri âşık olduğu ve üniversitede sunbae’yi olan Kim Do-Young ile evlenir. Mutlu bir hayatı varken birden boşanmak ister. Ölmeden önce yaşamını güzel kılacak yeni bir âşk aramaya başlar. - "Sevdiğim birisine sahiptim."

Yoon Sang-Hyun dizide Nam Hyun-Joo’nun (Han Hye-Jin) kocası olan Kim Do-Young karakterini canlandırmaktadır. Dahi bir mimar olarak bilinirken son zamanlarda kariyerinde bir çöküş içindedir. Çünkü yeniliklere kapalıdır ve kesinlikle kendi tarzından ödün vermemektedir. Bu zor zamanları eşinin desteği ile daha iyi bir şekilde geçirmektedir. - "Sözümüzü tutacağız."

Yu In-Young dizide Kim Do-Young’un (Yoon Sang-Hyun) ilk aşkı olan Shin Da-Hye karakterini canlandırmaktadır. Bir Amerikan yatırım şirketinin Asya bölümünün müdürüdür. Amerika’ya gittikten 10 yıl sonra Güney Kore’ye geri döner. - "Sana sahip olmaya hakkım var."

Kim Tae-Hoon dizide beyin tümörü konusunda uzman bir doktor olan Jang Suk-Joon karakterini canlandırmaktadır. Eşini bir beyin tümöründen dolayı kaybettikten sonra kendini bu konudaki araştırmalara adamıştır. Bir hastalığın teşhisi konulan Nam Hyun-Joo’nun (Han Hye-Jin) doktorudur ve onunla tanıştıktan sonra hayatında hiçbir şey eskisi gibi olmaz. - "Ne olursa olsun onu kurtarmak istiyorum."

 

Not: MBC’nin Çarşamba & Perşembe  dizi kuşağında bu diziden önce "I am Not a Robot" ve bu diziden sonra "Come And Hug Me" yayımlanmıştır.

 

Resmi Web Sitesi: https://www.imbc.com/broad/tv/drama/...

 

 

Fragman 1

 

Fragman 2

 

Fragman 3

 

Fragman 4

 

 

Kaynakları: (1), (2), (3), (4), (5), (6)