Something About Us

Puanı: 4,6/5  Oy Sayısı: 18
  Hamlet tarafından

 

Adı: Something About Us | 우리사이느은
Tür: Romantik, Komedi, Gençlik
Yönetmen: -
Senarist: Lee Yun-Ji (webtoon)
Yapımcı: -
Yapım Şirketi: Eight Works
Yayıncı:  -
daum:  -
Bölüm Sayısı:  -
Yapım Yılı: 2018
Yayın Tarihi: -
Yayın Günleri ve Saati:  -
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 

Oyuncuları:

Han Woo-Jin

 

Diğer Oyuncuları:

---

 

Konusu:

Dizi, lise yıllarındaki dostlukları birer yetişkin olduklarında aşka dönüşen Han Woo-Jin (Seo Kang-Joon) ve Do Ga-Young’un etrafında dönmektedir. Lise yıllarında birbirlerinin en yakın arkadaşları olan Woo-Jin ve Ga-Young aynı üniversite’de farklı bölümlerde okur. Woo-Jin zorunlu askerlik görevini yerine getirmek için üniversitesini dondurur ve askere gider. İki yıl sonra askerden döner ve aralarındaki ilişki dostluktan daha fazlası olmaya başlar.

 

Karakterleri:

Seo Kang-Joon dizide Han Woo-Jin karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri mükemmel bir erkek arkadaş ve şehirli çocuk görünümündedir. Arkadaşları üzerinden espriler yapmakta usta olan Woo-Jin aynı zamanda iyi ve sıcak kalpli birisidir.

 

Not:

1 – Dizi, Lee Yun-Ji’nin "Something About Us" ("Woori Sai Neueun") adlı webtoonundan uyarlamanmıştır.

 

 

Kaynakları: (1), (2), (3)

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…