Just Dance
3,9 / 5 | Oy Sayısı : 35


Adı: Just Dance | Dance Sports Girls | 땐뽀걸즈
Tür: Gençlik
Yönetmen: Park Hyun-Suk
Senarist: Kwon Hye-Ji
Yapımcı: -
Yayıncı: KBS2
Bölüm Sayısı: 16
Bölüm Süresi: 35 Dakika
Yapım Yılı: 2018 – 2019
Yayın Tarihi: 3 Aralık 2018 – 25 Aralık 2018
Yayın Günleri ve Saati: Pazartesi & Salı – 22:20 (günde iki bölüm)
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Kim Shi-Eun
Kwon Seung-Chan

 

Diğer Oyuncuları:

Kim Gab Soo / Lee Kyu-Ho
Lee Joo-Young / Park Hye-Jin
Joo Hae-Eun / Yang Na-Young
Shin Do-Hyun / Lee Ye-Ji
Lee Yoo-Mi / Kim Do-Yeon
Kim Soo-Hyun / Kim Young-Ji
Moo Hye-In / dans sporları kulübü kaptanı
Jang Yi-Jung / Min-Joo
Hong Seung-Hee / Joo-Hyun
Jang Sung-Bum / Han Dong-Hee
Park Soo-Young / müdür yardımcısı
Kim Sun-Young / Park Mi-Young
Song Ji-In / Kim Shi-Ra
Jang Hyun-Sung / Kwon Dong-Seok
Yeon Jae-Hyeong / Lee Tae-Sun
Kim Si-Eun / Kim Shi-Eun (çocuk)


Konusu:

Dizi, Geoje Kız Meslek Lisesi’nde okuyan bir grup dans tutkunu öğrencinin etrafında dönmektedir. İyi notlara sahip değillerdir. Buna rağmen dersleri yerine iyi birer dansçı olmaya çalışmaktadırlar. Yakın zamanda yeniden yapılanmanın başladığı bir tersanede iş bulmak yerine, onların farklı hayalleri vardır.


Karakterleri:

Park Se-Wan dizide Geoje Kız Meslek Lisesi’nde okuyan Kim Shi-Eun karakterini canlandırmaktadır. Okulunun dans kulübüne üyedir. Hayali dans sporları yarışmasını kazanmaktır.

Jang Dong-Yoon dizide bir lise öğrencisi olan Kwon Seung-Chan karakterini canlandırmaktadır. Dans sporlarını sevmesine karşın bu konuda ilgisizmiş gibi davranmaktadır.

Lee Joo-Young dizide Geoje Kız Meslek Lisesi’nde okuyan Park Hye-Jin karakterini canlandırmaktadır. Okulunun dans kulübüne üyedir. Hayali dans sporları yarışmasını kazanmaktır.

Joo Hae-Eun dizide Geoje Kız Meslek Lisesi’nde okuyan Yang Na-Young karakterini canlandırmaktadır. Okulunun dans kulübüne üyedir. Hayali dans sporları yarışmasını kazanmaktır.

Shin Do-Hyun dizide Geoje Kız Meslek Lisesi’nde okuyan Lee Ye-Ji karakterini canlandırmaktadır. Okulunun dans kulübüne üyedir. Hayali dans sporları yarışmasını kazanmaktır.

Lee Yoo-Mi dizide Geoje Kız Meslek Lisesi’nde okuyan Kim Do-Yeon karakterini canlandırmaktadır. Okulunun dans kulübüne üyedir. Hayali dans sporları yarışmasını kazanmaktır.

Kim Soo-Hyun dizide Geoje Kız Meslek Lisesi’nde okuyan Kim Young-Ji karakterini canlandırmaktadır. Okulunun dans kulübüne üyedir. Hayali dans sporları yarışmasını kazanmaktır.


Not:

1 – Dizi, Baeksang Sanat Ödülleri’nde ödül alan "Dance Sports Girls" adlı bir belgeseli temel almaktadır ve gerçek hayattan bir uyarlamadır.

2 – KBS2’nun Pazartesi & Salı  dizi kuşağında bu diziden önce "Matrimonial Chaos" dizisi yayımlanmıştır ve bu diziden sonra "My Lawyer, Mr. Jo 2" yayımlanacaktır.

 

Resmi Web Sitesi: program.kbs.co.kr/2tv/drama/justdance

 

 

Fragman 1

 

Fragman 2

 

Fragman 3

 

Fragman 4

 

Kaynakları: (1), (2), (3), (4), (5)