My Fellow Citizens

Puanı: 4,7/5  Oy Sayısı: 19
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: My Fellow Citizens | 국민 여러분
Tür: Romantik, Komedi
Yönetmen: Kim Jung-Hyun
Senarist: Han Jung-Hoon
Yapımcı: -
Yayıncı: KBS2
imdb: -
Bölüm Sayısı: 36
Bölüm Süresi: 35 Dakika
Yapım Yılı: 2018 – 2019
Yayın Tarihi: 1 Nisan 2019 – 28 Mayıs 2019
Yayın Günleri ve Saati: Pazartesi & Salı – 22:00 (günde iki bölüm)
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Yang Jung-Kook
Kim Mi-Young
Park Hoo-Ja


Diğer Oyuncuları:

Tae In-Ho / Han Sang-Jin
Kim Eui-Sung / Kim Joo-Myung
Woo Hyeon / Yang Shi-Cheol
Park Kyung-Hye / Yang Mi-Jin
Yang Dong-Geun / Charles
Lee Joo-Myoung / Hwang Seung-Yi
Kim Si-Woo / Ha-Roo
Gil Hae-Yeon / Kim Kyung-Ae
Choi Dae-Chul / Dedektif Lee
Cha Rae-Hyoung / Dedektif Gu
Ji E-Suu / Dedektif Na
Kim Jong-Goo / Park Sang-Pil
Ahn Eun-Jin / Park Gwi-Nam
Heo Jae-Ho / Choi Pil-Joo
Jun Suk-Ho / Kang Hyun-Tae
Yoo Jae-Myung / Kang Soo-Il
Jung Soo-Young / Jo Myung-Im
Kim Ki-Nam / Park Wang-Ko
Choi Sung-Won / Kim Mi-Young'un erkek arkadaşı (1. bölüm - konuk oyuncu)
Baek Jin-Hee / yeni evli çift (11-12. bölüm - konuk oyuncu)
Daniel Choi / yeni evli çift (11-12. bölüm - konuk oyuncu)


Konusu:

Dizi, hiçbir zaman polis tarafından yakalanmamış bir dolandırıcı olan Yang Jung-Kook’un (Choi Si-Won) etrafında dönmektedir. Jung-Kook, bir yıl önce tanıştığı kız arkadaşının (Lee Yoo-Young) bir dedektif olduğunu bilmeden evlenir. Dahası eskiden babasını dolandırdığı Park Hoo-Ja adında bir kadın (Kim Min-Jung) onun izini bulur ve ona Ulusal Meclis'te bir koltuk teklif eder. Ulusal Meclis’in bir üyesi olarak çalıştığı sürece onu ihbar etmeyecektir.


Karakterleri:

Choi Si-Won dizide bir dolandırıcı olan Yang Jung-Kook karakterini canlandırmaktadır. Dolandırıcılık yapan bir aileden gelmektedir. Bir gün, kız arkadaşı evlilikleri için biriktirdikleri parayı alır ve kaçar. İçmeye gittiği bir yerde Kim Mi-Young (Lee Yoo-Young) adında bir kadınla tanışır. Mi-Young da erkek arkadaşı tarafından aldatılmıştır ve zor zamanlar geçirmektedir. Kısa süre sonra, Jung-Kook ve Mi-Young’ın arasında romantik bir ilişki gelişir. Bir yıl sonra evlenirler. Mi-Young, Jung-Kook’a ilk tanıştıklarında kedisine ait küçük bir şirket işlettiğini söylemiştir ancak düğünden sonra, Mi-Young aslında bir dedektif olduğunu itiraf eder.

Lee Yoo-Young dizide Yang Jung-Kook’un (Choi Si-Won) eşi olan Kim Mi-Young karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri bir dedektiftir.

Kim Min-Jung dizide gizemli bir kadın olan Park Hoo-Ja karakterini canlandırmaktadır. Özel kredi endüstrisinde bir efsane olan Park Sang-Pil’in dördüncü kızıdır. Babası işini bırakacak bir oğlu olmadığı için işini Hoo-Ja’ya öğretmiştir. Bir gün, babası Yang Jung-Kook (Choi Si-Won) tarafından dolandırılır ve babasının işi çöker. O günden sonra babasının koltuğunu Hoo-Ja devralır ve işleri tekrar büyütür.


Not: KBS2’nun Pazartesi & Salı  dizi kuşağında bu diziden önce "My Lawyer, Mr. Jo 2" ve bu diziden sonra "Perfume" yayımlanmıştır.


Resmi Web Sitesi: program.kbs.co.kr/2tv/drama/myfellowcitizens


 

Fragman 1

 

Fragman 2

 

Fragman 3

 

Fragman 4 (UZUN)

 

Kaynakları: (1), (2), (3), (4)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…