Perfume
4,6 / 5 | Oy Sayısı : 71


Adı: Perfume | 퍼퓸
Tür: Romantik, Komedi, Fantastik
Yönetmen: Kim Sang-Hwi
Senarist: Choi Hyun-Ok
Yapımcı: -
Yayıncı: KBS2
imdb: 6.9
Bölüm Sayısı: 32
Bölüm Süresi: 35 Dakika
Yapım Yılı: 2019
Yayın Tarihi: 3 Haziran 2019 – 23 Temmuz 2019
Yayın Günleri ve Saati: Pazartesi & Salı – 22:00 (günde iki bölüm)
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Min Ye-Rin
Seo Yi-Do
Han Ji-Na
Han Ji-Na


Diğer Oyuncuları:

Ha Jae-Suk / Min Jae-Hee
Jo Han-Chul / Kim Tae-Joon
Kim Jin-Kyung / Kim Jin-Kyung
Kim Ki-Doo / Park Joon-Yong
Hye Jeong / Son Mi-Yoo
Lee Han-Wi / Jo Choon-O
Yeon Min-Ji / Song Min-Hee
Jo Hye-Won / Jo Soo-Yeon
Kim Shi-A / Min Jae-Hee (çocuk)


Konusu:

Dizi, gizemli bir parfüm sayesinde genç bir kadına dönüşen orta yaşlı bir kadının etrafında dönmektedir. Min Jae-Hee (Ha Jae-Suk) hayatını ailesine adamış orta yaşlı bir ev kadınıdır. Ancak bir gün, ailesi darmadağın olur. Dünyası yıkılan ve öfke içinde olan Min Jae-Hee, gizemli bir parfüm sayesinde aniden genç bir kadına (Go Won-Hee) dönüşür. Yeni genç ve güzel görünümü ile modellik yapmaya başlar. 


Karakterleri:

Go Won-Hee dizide modellik sektöründe yükselen bir yıldız olan Min Ye-Rin karakterini canlandırmaktadır. Orta yaşlı bir kadınken gizemli bir parfüm sayesinde genç ve güzel bir kadına dönüşür.

Shin Sung-Rok dizide oldukça ünlü bir moda tasarımcısı olan Seo Yi-Do karakterini canlandırmaktadır. Aşık olmaktan korkan huysuz birisidir. Min Ye-Rin (Go Won-Hee) onun yeni ilham perisi olur.

Cha Ye-Ryun dizide Seo Yi-Do’nun (Shin Sung-Rok) eski kız arkadaşı olan Han Ji-Na karakterini canlandırmaktadır. Eskiden popüler bir modeldi. Şimdi ise bir mankenlik ajansının yöneticisi olarak çalışmaktadır.

Kim Min-Kyu dizide oldukça popüler bir idol olan Yoon Min-Seok karakterini canlandırmaktadır. Üstün fiziği, yakışıklı oluşu ve dinlendirici sesi ile yetenekli bir dünya yıldızıdır. Dünyadaki tek amacı, kendisine verilmiş bu hayatın tadını çıkarmaktır.


Not:

1 – KBS2’nun Pazartesi & Salı  dizi kuşağından önce "My Fellow Citizens" ve bu diziden sonra "I Wanna Hear Your Song" yayımlanmıştır.

 

Resmi Web Sitesi: program.kbs.co.kr/2tv/drama/perfume

 

 

Fragman 1

 

Fragman 2

 

Fragman 3

 

Kaynakları: (1), (2), (3), (4), (5), (6)