Level Up
4,2 / 5 | Oy Sayısı : 92


Adı: Level Up | 레벨업
Tür: Romantik, Komedi
Yönetmen: Kim Sang-Woo
Senarist: Kim Dong-Kyu
Yapımcı: -
Yayıncı: MBN, Dramax
imdb: 7.6
Bölüm Sayısı: 12
Yapım Yılı: 2019
Yayın Tarihi: 10 Temmuz 2019 – 15 Ağustos 2019
Yayın Günleri ve Saati: Çarşamba & Perşembe – 23:00
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

An Dan-Te
Shin Yeon-Hwa

 

Diğer Oyuncuları:

Danny Ahn / Park Gil-Woo
Baro / Kwak Han-Cheol
Kang Byul / Bae Ya-Chae
Danny Ahn / Genel Müdür Park
Ryu Seung-Soo / Jo Tae-Koo
Lee Ga-Won / Mi-Ja
Lee Byung-Joon / Yeon-Hwa'nın babası
Kim Ji-In / Sang-Mi
Son Sang-Yeon / Kim Hoon
Jung Soo-Kyo / Kang Sung-Koo
Jin Woo-Jin / Sekreter Jung
Jung Soo-Kyo / Kang Jeon-Moo
Seo Ji-Young / Han-Cheol'un annesi


Konusu:

Dizi, yeniden yapılandırma uzmanı Ahn Dan-Te (Sung Hoon) ve oyun aşığı Shin Yeon-Hwa’nın (Han Bo-Reum) etrafında dönmektedir. Birlikte iflas eden bir oyun şirketini canlandırmak için mücadele ederler. İlk başlarda, büyük anlaşmazlıklar yaşayan bu ikili zaman geçtikçe birbirlerine aşık olur.


Karakterleri:

Sung Hoon dizide 'Yoo Seong CRC' adlı yeniden yapılandırma konusunda uzman bir şirkette müdür olarak görev alan Ahn Dan-Te karakterini canlandırmaktadır. Duygularını belli etmeyen poker yüzlü birisidir.

Han Bo-Reum dizide 'Joy Buster' adlı bir oyun şirketinde baş geliştirme görevlisi olarak çalışan Shin Yeon-Hwa karakterini canlandırmaktadır. Bir gün, çalıştığı 'Joy Buster' iflas eder ve 'Joy Buster'ı tekrar ayağa kaldırabilmek için Ahn Dan-Te (Sung Hoon) ile birlikte çalışmaya başlar. Ahn Dan-Te’yi etkileyebilmek için bir oyun geliştirmeye karar verir.

Danny Ahn dizide 'Yoo Seong CRC' adlı yeniden yapılandırma konusunda uzman bir şirkette genel müdür olarak görev alan Park Gil-Woo karakterini canlandırmaktadır. 'Yoo Seong CRC' şirket başkanının tek oğludur. Varlıklı bir aileye ve harika bir kişiliğe sahiptir. Ahn Dan-Te’nin (Sung Hoon) yakın arkadaşıdır.

Baro dizide 'Yoo Seong CRC' adlı yeniden yapılandırma konusunda uzman bir şirkette yeni çalışmaya başlayan Kwak Han-Cheol karakterini canlandırmaktadır. Shin Yeon-Hwa’ya (Han Bo-Reum) karşı tek taraflı hisleri vardır. Bu yüzden, Yeon-Hwa’nın Ahn Dan-Te (Sung Hoon) ile olan ilişkisi kıskanmaktadır.

Kang Byul dizide bir eğlence şirketinin CEO’su olan Bae Ya-Chae karakterini canlandırmaktadır. Daha önce, şuanda CEO’luğunu üstlendiği şirketi Ahn Dan-Te (Sung Hoon) tekrar hayata döndürmüştür. Ayrıca Ahn Dan-Te’den hoşlanmaktadır.


Not:

1 – MBN’in Çarşamba & Perşembe  dizi kuşağında bu diziden önce "Loss Time Life: The Last Chance" ve bu diziden sonra "Graceful Family" yayımlanmıştır.

 

Resmi Web Sitesi (MBN): www.mbn.co.kr/pages/vod/program...
Resmi Web Sitesi (Dramax): dramax.ihq.co.kr/levelup/

 

 

Fragman 1

 

Fragman 2

 

Fragman 3

 

Fragman 4

 

Kaynakları: (1), (2), (3), (4)