Level Up

Puanı: 4,2/5  Oy Sayısı: 84
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: Level Up | 레벨업
Tür: Romantik, Komedi
Yönetmen: Kim Sang-Woo
Senarist: Kim Dong-Kyu
Yapımcı: -
Yayıncı: MBN, Dramax
imdb: 7.6
Bölüm Sayısı: 12
Yapım Yılı: 2019
Yayın Tarihi: 10 Temmuz 2019 – 15 Ağustos 2019
Yayın Günleri ve Saati: Çarşamba & Perşembe – 23:00
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

An Dan-Te
Shin Yeon-Hwa

 

Diğer Oyuncuları:

Danny Ahn / Park Gil-Woo
Baro / Kwak Han-Cheol
Kang Byul / Bae Ya-Chae
Danny Ahn / Genel Müdür Park
Ryu Seung-Soo / Jo Tae-Koo
Lee Ga-Won / Mi-Ja
Lee Byung-Joon / Yeon-Hwa'nın babası
Kim Ji-In / Sang-Mi
Son Sang-Yeon / Kim Hoon
Jung Soo-Kyo / Kang Sung-Koo
Jin Woo-Jin / Sekreter Jung
Jung Soo-Kyo / Kang Jeon-Moo
Seo Ji-Young / Han-Cheol'un annesi


Konusu:

Dizi, yeniden yapılandırma uzmanı Ahn Dan-Te (Sung Hoon) ve oyun aşığı Shin Yeon-Hwa’nın (Han Bo-Reum) etrafında dönmektedir. Birlikte iflas eden bir oyun şirketini canlandırmak için mücadele ederler. İlk başlarda, büyük anlaşmazlıklar yaşayan bu ikili zaman geçtikçe birbirlerine aşık olur.


Karakterleri:

Sung Hoon dizide 'Yoo Seong CRC' adlı yeniden yapılandırma konusunda uzman bir şirkette müdür olarak görev alan Ahn Dan-Te karakterini canlandırmaktadır. Duygularını belli etmeyen poker yüzlü birisidir.

Han Bo-Reum dizide 'Joy Buster' adlı bir oyun şirketinde baş geliştirme görevlisi olarak çalışan Shin Yeon-Hwa karakterini canlandırmaktadır. Bir gün, çalıştığı 'Joy Buster' iflas eder ve 'Joy Buster'ı tekrar ayağa kaldırabilmek için Ahn Dan-Te (Sung Hoon) ile birlikte çalışmaya başlar. Ahn Dan-Te’yi etkileyebilmek için bir oyun geliştirmeye karar verir.

Danny Ahn dizide 'Yoo Seong CRC' adlı yeniden yapılandırma konusunda uzman bir şirkette genel müdür olarak görev alan Park Gil-Woo karakterini canlandırmaktadır. 'Yoo Seong CRC' şirket başkanının tek oğludur. Varlıklı bir aileye ve harika bir kişiliğe sahiptir. Ahn Dan-Te’nin (Sung Hoon) yakın arkadaşıdır.

Baro dizide 'Yoo Seong CRC' adlı yeniden yapılandırma konusunda uzman bir şirkette yeni çalışmaya başlayan Kwak Han-Cheol karakterini canlandırmaktadır. Shin Yeon-Hwa’ya (Han Bo-Reum) karşı tek taraflı hisleri vardır. Bu yüzden, Yeon-Hwa’nın Ahn Dan-Te (Sung Hoon) ile olan ilişkisi kıskanmaktadır.

Kang Byul dizide bir eğlence şirketinin CEO’su olan Bae Ya-Chae karakterini canlandırmaktadır. Daha önce, şuanda CEO’luğunu üstlendiği şirketi Ahn Dan-Te (Sung Hoon) tekrar hayata döndürmüştür. Ayrıca Ahn Dan-Te’den hoşlanmaktadır.


Not:

1 – MBN’in Çarşamba & Perşembe  dizi kuşağında bu diziden önce "Loss Time Life: The Last Chance" ve bu diziden sonra "Graceful Family" yayımlanmıştır.

 

Resmi Web Sitesi (MBN): www.mbn.co.kr/pages/vod/program...
Resmi Web Sitesi (Dramax): dramax.ihq.co.kr/levelup/

 

 

Fragman 1

 

Fragman 2

 

Fragman 3

 

Fragman 4

 

Kaynakları: (1), (2), (3), (4)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…