Graceful Family

Puanı: 4,5/5  Oy Sayısı: 41
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: Graceful Family | 우아한 가
Tür: Dram, Aksiyon, Gizem
Yönetmen: Han Chul-Soo
Senarist: Kwon Min-Soo
Yapımcı: -
Yayıncı: MBN, Dramax
imdb: 7.8
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2019
Yayın Tarihi: 21 Ağustos 2019 – 17 Ekim 2019
Yayın Günleri ve Saati: Çarşamba & Perşembe – 23:00
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Mo Seok-Hee
Heo Yoon-Do
Han Je-Kook
Mo Wan-Soo
Mo Wan-Joon

 

Diğer Oyuncuları:

Jung Won-Joong / Mo Cheol-Hee
Moon Hee-Kyung / Ha Young-Seo
Kong Hyun-Joo / Baek Soo-Jin
Jeon Kuk-Hwan / Mo Wang-Pyo
Oh Seung-Eun / Choi Na-Ri
Jeon Jin-Seo / Mo Seo-Jin
Park Hyun-Suk / Jung Yoon-Ja
Park Hye-Na / An Jae-Rim
Son Jin-Hwan / Avukat Yoon
Park Sang-Myeon / Heo Jang-Soo
Jo Kyung-Sook / Im Soon
Na In-Kyu / Dedektif Oh
Jang Seo-Kyung / Ko Eun-Ji
Kim Cheol-Ki / Yoon Sang-Won
Kwon Kyuk-Hyun / Kwon Joon-Hyuk
Park Young-Rin / Hwangbo Joo-Young
Jung Hye-In / Lee Kyung-A
Park Chul-Min / Kim Boo-Ki
Kim Yoon-Seo / Oh Gwang-Mi
Jung Ho-Bin / Joo Hyung-Il
Hyun Woo-Sung / Joo Tae-Hyung
Moon Sook / Kim Bok-Soon
Shin Soo-Yeon / Mo Seok-Hee (genç)
Kim Do-Yeob / Heo Yoon-Do (genç)


Konusu:

Dizi, 15 yıl önce cinayete kurban giden annesinin ölümünü araştıran Mo Seok-Hee (Lim Soo-Hyang) ve ona bu araştırmada yardım eden Avukat Heo Yoon-Do’nun (Lee Jang-Woo) etrafında dönmektedir.


Karakterler:

Lim Soo-Hyang dizide varlıklı bir aileye sahip olan Mo Seok-Hee karakterini canlandırmaktadır. Babası, büyük bir şirket olan MC Group’un sahibidir ve ailesinin tek çocuğudur. Kibirli biri gibi görünmesine karşın annesinin ölümü hakkındaki gerçekleri ortaya çıkarmaya çalışmaktadır.

Lee Jang-Woo dizide bir avukat olan Heo Yoon-Do karakterini canlandırmaktadır. Bir ofisi bile yoktur. Küçük bir mahalledeki bir restoranı ofisi olarak kullanır ve bu mahalledeki sakinlerin küçük problemlerini çözer. Bir gün, MC Group’un idaresindeki The TOP adlı bir hukuk firmasına girme şansı elde eder.

Bae Jong-Ok dizide The TOP adlı bir hukuk firmasının başkanı olan Han Je-Kook karakterini canlandırmaktadır. The TOP ekibi olarak MC Group’un yolsuzluklarını ve yasa dışı eylemlerini örtbas etmekle görevlidir.

Lee Gyu-Han dizide MC Group’un en büyük oğlu olan Mo Wan-Soo karakterini canlandırmaktadır. Küçük kız kardeşini el üstünde tutan annesine kendisini ispatlamak için elinden gelen her şeyi yaparak büyüdü. Şimdilerde, bir film yönetmeni ve aynı zamanda bir film yapım şirketinin CEO’sudur. Herkes onu kibar ve her şeye yetebilen biri gibi görse de aslında zayıf bir kişiliğe sahip, alkolik birisidir.

Park Young-Rin dizide MC Group’un Halkla İlişkiler bölümünün lideri olarak görev alan Lee Kyung karakterini canlandırmaktadır. Eskiden bir avukattı. Ancak şimdi, MC Group ailesinin yanı sıra şirketin ticari ilişkilerinin imajından sorumludur. Medyayı manipüle etmekte usta birisidir.


Not:

1 – MBN’in Çarşamba & Perşembe  dizi kuşağında bu diziden önce "Level Up" yayımlanmıştır.

 

Resmi Web Sitesi (MBN): mbn.co.kr/pages/vod/program...
Resmi Web Sitesi (Dramax): dramax.ihq.co.kr/elegant


 

Fragman 1

 

Fragman 2

 

Fragman 3

 

Kaynakları: (1), (2), (3)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…