Crime Puzzle

Puanı: 4,6/5  Oy Sayısı: 29
Adı: Crime Puzzle | 크라임 퍼즐
Tür: Gizem, Gerilim
Yönetmen: -
Senarist: Meen (webtoon), Misang (webtoon)
Yapım Şirketi: Studio 329
Yayıncı: -
imdb: -
Bölüm Sayısı: -
Yapım Yılı: 2020 – 2021
Yayın Tarihi: 2021
Yayın Günleri ve Saati: -
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Han Seung-Min
Yoo Hee


Diğer Oyuncuları:

---


Konusu:

Dizi, kız arkadaşının (Ko Ah-Sung) babasını öldürdüğünü itiraf eden Han Seung-Min’in (Yoon Kye-Sang) etrafında dönmektedir. Aniden, Han Seung-Min, bir suç profilcisi olan kız arkadaşının babasını ve birçok insanı öldürdüğünü itiraf eder ve tutuklanır. Ancak, Han Seung-Min’in kız arkadaşı buna inanmaz ve onun davasını incelemeye başlar. Hapishanede Han Seung-Min ile 10 görüşme gerçekleştirir. Böylece, zihinsel bir oyun başlar.


Karakterleri:

Yoon Kye-Sang dizide adli psikolog olan Han Seung-Min karakterini canlandırmaktadır. Polis akademisinde profesör olarak çalışmaktadır. 20 yaşındayken yazdığı tezle, dünyanın suç psikolojisi alanında yükselen yıldız bir adli psikoloğa dönüşür. Ancak, aniden cinayet işlediğini itiraf ederek ömür boyu hapis cezasına çarptırılır.


Not: 

1 – Dizi, Meen tarafından yazılan ve Misang tarafından çizilen "Crime Puzzle" adlı bir webtoondan uyarlamadır.


Kaynakları: (1), (2)  Rüzgar Esintisi tarafından Paylaşılmıştır.

SON HABERLER
Tümünü Gör


TEST & ANKET

Tümünü Gör

EN POPULER DİZİLER


GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…