Sabotage City
4,3 / 5 | Oy Sayısı : 4


Adı: Sabotage City | Duke City | 공작도시
Tür: Dram, Gerilim, Gizem
Yönetmen: Jeon Chang-Geun
Senarist: Son Se-Dong
Yapım Şirketi: -
Yayıncı: JTBC
imdb: -
Bölüm Sayısı: 20
Yapım Yılı: 2020 – 2021
Yayın Tarihi: 28 Ocak 2022 - 2 Nisan 2022
Yayın Günleri ve Saati: Cuma- Cumartesi
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Yoon Jae-Hee
Jung Joon-Hyuk

 

Diğer Oyuncuları:

---


Konusu:

Dizi, Güney Kore'nin siyasi ve finansal dünyasının dizginlerini elinde tutan büyük bir holdinge ait sanat müzesinin arka planında geçen olayları konu almaktadır.


Karakterleri:

Soo-Ae dizide Sungjin Grubu'nu yöneten ailenin ikinci gelini olan Yoon Jae-Hee karakterini canlandırmaktadır. Sungjin Kültür Vakfı'nın başkanı ve Sungjin Group'a ait sanat müzesi Space Jin'den sorumludur. Yoksulluğun aşka zarar verdiğine ve istikrarlı bir gelirin istikrarlı bir hayata yol açtığına inanarak, uzun süredir beraber olduğu sevgilisini bir kenara atmayı seçer ve Sungjin Group'un gayri meşru oğlu Jung Joon-Hyuk ile evlenir. Kocasını Güney Kore’nin başkanı yapmak için geleceğin Başsavcısı ile birlik olur ve Sungjin Group'a karşı bir savaşa girer.

Kim Kang-Woo dizide Sungjin Grubu'nu yöneten ailenin gayri meşru çocuğu olan Jung Joon-Hyuk karakterini canlandırmaktadır. Kendi hayran kulübüne sahip popüler bir spiker olmasına karşın Sungjin Grubu'nun gayri meşru oğlu olarak etiketlendiği için aşağılık kompleksi duymaktadır.


Kaynakları: (1), (2)