High Class
4 / 5 | Oy Sayısı : 6


Adı: High Class | 하이클래스
Tür: Dram, Gerilim, Gizem
Yönetmen: Ashbun
Senarist: Hyun Jung
Yapım Şirketi: -
Yayıncı: tvN
imdb: 7,6
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2021
Yayın Tarihi: 6 Eylül 2021 - 1 Kasım 2021
Yayın Günleri ve Saati: Pazartesi - Salı
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Song Yeo-Wool
Song Yeo-Wool
Danny Oh
Hwang Na-Yoon
Cha Do-Young

 

Diğer Oyuncuları:

Lee Ga-Eun / Rachel Jo


Konusu:

Dizi, Kore’nin %0,1’lik kesiminde yaşayan elit kadınların kusursuz yaşamlarının arkasında sakladıkları tehlikeli yalanları ve ikiyüzlülükleri konu almaktadır.


Karakterleri:

Cho Yeo-Jeong dizide bir avukat olan Song Yeo-Wool karakterini canlandırmaktadır. Kocası bir cinayet işlemekle suçlandıktan sonra sahip olduğu her şeyi kaybeder.

Kim Ji-Soo dizide HSC uluslararası okulundaki diğer veliler arasında 'kraliçe arı' olarak görülen Nam Ji-Sun karakterini canlandırmaktadır.

Ha Joon dizide HSC uluslararası okulunda bir öğretmen olan Danny Oh karakterini canlandırmaktadır. Eski bir buz hokeyi oyuncusudur.

Park Se-Jin dizide Song Yeo-Wool’un (Cho Yeo-Jeong) tek yakın arkadaşı olan Hwang Na-Yoon karakterini canlandırmaktadır. Bekar bir annedir.

Kong Hyun-Joo dizide eskiden popüler bir oyuncu olan Cha Do-Young karakterini canlandırmaktadır. Tekrar insanların ilgisini üzerine çekmek için Nam Ji-Sun’un Kim Ji-Soo etrafında dolanmaktadır.

Lee Ga-Eun dizide Kanada’da büyüyen HSC uluslararası okulunda öğretmenlik yapan Rachel Jo karakterini canlandırmaktadır. İşini sadece bir iş olarak görmektedir. İş-yaşam dengesini sağlamak onun için çok önemlidir. Mesai saati bitince iş telefonunu kapatır. Oldukça havalı ve şaşırtıcı bir karaktere sahiptir.Fragman 1


Fragman 2


Kaynakları: (1)