Affection

Puanı: 4,7/5  Oy Sayısı: 23
Adı: Affection | Yeonmo | 연모
Tür: Dram, Romantik, Tarih
Yönetmen: Song Hyun-Wook
Senarist: Han Hee-Jung
Yapım Şirketi: -
Yayıncı: KBS2
imdb: -
Bölüm Sayısı: -
Yapım Yılı: 2021
Yayın Tarihi: 2021 ikinci yarısında
Yayın Günleri ve Saati: -
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Lee Hwi
Jung Ji-Woon
Lee Hyun


Diğer Oyuncuları:

Choi Byung-Chan / Kim Ga-On
Bae Yoon-Kyoung / Shin So-On
Lee Pil-Mo / Ye Jong
Jung Chae-Yeon / Noh Ha-Kyung
Bae Soo-Bin
Han Chae-Ah (konuk oyuncu)


Konusu:

Dizi, sarayda doğan ikiz kardeşlerin etrafında dönmektedir. Veliaht prensin eşi ikiz dünyaya getir. Ancak ikizler bir uğursuzluğun işareti olarak görülür ve ikiz kardeşlerden kız olanının öldürülmesine karar verilir. Annesi çocuğunun hayatını kurtarmak için gizlice onu saraydan göndertir. Bir süre sonra ikizlerden erkek olanı Lee Hwi bir hastalık nedeni ile hayatını kaybeder. Annesi bu ölümü gizler ve ikiz kızını Lee Hwi’nin yerine geçirerek büyütür. Lee Hwi sonunda veliaht prens olur.


Karakterleri:

Park Eun-Bin dizide ölen erkek kardeşinin yerine geçen Lee Hwi karakterini canlandırmaktadır. Edebiyat ve dövüş sanatlarında yeteneklidir. Sakladığı sırrı nedeni ile gerçek duygularını asla dışarı vurmaz ve saray hanımları da dahil olmak üzere kendisiyle yakınlaşmaya çalışan herkesle arasına büyük bir mesafe koyar.

Rowoon dizide Lee Hwi’nin (Park Eun-Bin) öğretmeni olan Jung Ji-Woon karakterini canlandırmaktadır. O, yalnızca veliaht prensleri eğitmek amacıyla kurulan bir hükümet bürosu olan Sikangwon'dan bir öğretmendir. Cesur, azimli, inatçı ve hayattan zevk almasını bilen iyimser birisidir. Bir hükümet araştırma ofisinde hükümet yetkilisinin oğlu olduğu için geleceği onun için açıkça belirlenmiş görünmektedir. Ancak, kendi belirlediği yolda gitmek istemesinin ve kolay yolu geride bırakmayı seçmesinin bir nedeni vardır. Lee Hwi çok geçmeden ona gönlünü kaptırır.

 

Not:

1 – Dizi, Lee So-Young tarafından kaleme alınan 'Yeonmo' adlı bir manhwadan uyarlamadır.


Kaynakları: (1), (2)  Rüzgar Esintisi tarafından Paylaşılmıştır.

SON HABERLER
Tümünü Gör


TEST & ANKET

Tümünü Gör

EN POPULER DİZİLER


GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…