The Road: Tragedy of One
3,3 / 5 | Oy Sayısı : 6


Adı: The Road: Tragedy of One | 더 로드: 1의 비극
Tür: Dram, Gizem
Yönetmen: Kim No-Won
Senarist: Yoon Hee-Jung
Yapım Şirketi: The Great Show
Yayıncı: tvN
imdb: 6,6
Bölüm Sayısı: 12
Yapım Yılı: 2021
Yayın Tarihi:  4 Ağu 2021 - 9 Eylül 2021
Yayın Günleri ve Saati: Çarşamba & Perşembe 22:50
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Baek Soo-Hyun
Seo Eun-Soo
Cha Seo-Young

 

Diğer Oyuncuları:

---


Konusu:

Dizi, sadece Kore’nin en zenginlerinin yaşadığı 'Royal the Hill' sakinlerinin sırlarını, arzularını ve işledikleri suçları konu almaktadır.


Karakterleri:

Ji Jin-Hee dizide popüler ve saygın bir sunucu olan Baek Soo-Hyun karakterini canlandırmaktadır. Güçlü inançları olan bir gazeteci olarak tanınmaktadır. İzleyiciler onun kamera karşısında söylediği her şeyin doğruluğuna güvenmektedir. Ancak halka gösterdiği yüzünün tam tersi bir kişiliğe sahiptir. Soğuk kalpli birisidir. Bir şey istediğinde, ne olursa olsun onu alır. İstediğini elde etmek için her türlü yolu kullanmaktan çekinmez. Seo Eun-Soo (Yoon Se-Ah) ile evli ve çocukları var.

Yoon Se-Ah dizide popüler bir minyatür sanatçısı olan Seo Eun-Soo karakterini canlandırmaktadır. Jegang Group başkanının kızıdır. Babası, siyasi ve ekonomik dünyalarda ağır bir etkiye sahip olacak kadar güçlü birisidir. Her şeyden önce ilk ailesi ve onuru gelmektedir. Bir gün, bir olay yaşanır ve ailesini korumak için elinden gelen her şeyi yapmaya çalışır.

Kim Hye-Eun dizide bir yayın istasyonunda spiker olarak çalışan Cha Seo-Young karakterini canlandırmaktadır. Prestijli bir işe, örnek bir eğitim geçmişine ve güzel bir görünüme dahil her şeye sahiptir. Ancak sahip olduklarıyla yetinmeyi bilmeyen birisidir.


Kaynakları: (1)