Love (ft. Marriage and Divorce) 2
4,1 / 5 | Oy Sayısı : 11
Dizinin Adı
Love (ft. Marriage and Divorce) 2 | 결혼작사 이혼작곡2
Yönetmen
Yoo Jung Joon
Senaryo
Im Sung Han
Yapımcı
Netflix
IMDb Puanı
6,0
Bölüm Sayısı
16
Yapım Yılı
2021
Gösterim Tarihi
12 Haziran 2021 - 8 Ağustos 2021
Dizi Türü
Romantik, Dram, Aile
Ülke
Güney Kore
Dil
Korece
Oyuncular
Sung Hoon
(Pan Sa-Hun)
Lee Ga Ryeong
(Boo Hye-Ryung)
Park Joo Mi
(Sa Pi Young)
Lee Tae Gon
(Shin Yoo Shin)

Love (ft. Marriage and Divorce) 2 Konusu:


İkinci sezon, daha önce ekilen alevleri körükleyerek, ilk sezondaki olayları fitilliyor. Kocaları tarafından aldatılan  üç kadın, şimdiye kadar nispeten sessiz kaldılar, ancak şimdi planlarına ciddi bir şekilde başlayacaklar. Her kadın kocasının ilişkisine farklı şekillerde tepki  verdiğinden, her aşk üçgeni farklı bir olaylara değinecek. 30'lu yaşlarındaki kadın Boo Hye Ryung (Lee Ga Ryung), kocasının ilişkisini öğrendikten sonra bile geri adım atmayı reddederken, 40'lı yaşlarındaki Sa Pi Young (Park Joo Mi), kocasının durumunu fark etmemiştir bile. 50'li yaşlarındaki kadın Lee Si Eun (Jun Soo Kyung), kocasının boşanmayı önermesinden sonra sessizce acı çeker  ve hayata tamamen yeni bir başlangıç yapmak zorunda kalır. Bu üç başarılı kadın için her şey alt üst ve evlilikleri sarsılır.

Karakterler:

Sung Hoon dizide bir avukat olan Pan Sa-Hun karakterini canlandırmaktadır. Davul çaldığını gördükten sonra eşi Boo Hye-Ryung'a (Lee Ga-Ryung) aşık olmuştur. Boo Hye-Ryung ile üç yıldır evlidir ve çiftin hiç çocuğu yoktur.

Lee Ga-Ryung dizide bir radyo istasyonunda DJ olarak çalışan Boo Hye-Ryung karakterini canlandırmaktadır. Eskiden bir haber muhabiriydi.

Lee Tae-Gon
dizide bir hastanenin nöropsikiyatri bölümünün yönetici olarak çalışan Shin Yoo-Shin karakterini canlandırmaktadır. Sa Pi-Young (Park Joo-Mi) ile evlidir ve ona karşı oldukça tatlı bir kocadır.

Park Joo-Mi dizide bir radyo şovunun yapım yönetmeni olan Sa Pi-Young karakterini canlandırmaktadır. Evine, çocuklarına ve kocasına karşı her zaman elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışmaktadır.

Jun Soo-Kyung dizide bir radyo şovunun ana yazarı olan Lee Si-Eun karakterini canlandırmaktadır. Park Hae-Ryoon (Jeon No-Min) ile 30 yıldır evlidir ve tüm dikkatini kocasına ve çocuklarına vermiştir.

Jeon No-Min dizide Sun Jin Üniversitesi'nde tiyatro ve sinema bölümünün dekanı olan Park Hae-Ryoon karakterini canlandırmaktadır. Lee Si-Eun’un (Jun Soo-Kyung) desteği ile profesör olmuştur.

Diğer Oyunular:


Kim Bo Yun / Kim Dong Mi
Noh Joo Hyun / Shin Ki Rim
Lee Min Young / Song Won
Song Ji In / Ah Mi
Lim Hye Young / Nam Ga Bin
Moon Sung Ho / Seo Ban
Kim Eung Soo / Pan Moon Ho
Lee Jong Nam / So Ye Jung

Fragman 1
Fragman 2