From Now, Showtime!
4,5 / 5 | Oy Sayısı : 62
Dizinin Adı
From Now, Showtime! | Showtime Begins! | 지금부터 쇼타임!
Yönetmen
Lee Hyung Min
Senaryo
Ha Yoon Ah
Yapımcı
MBC, ViuTV
Bölüm Sayısı
16
Yayın Gün / Saat
Cumartesi, Pazar -16:00
Gösterim Tarihi
23 Nisan 2022 - 12 Haziran 2022
Dizi Türü
Komedi, Romantik, Doğaüstü
Ülke
Güney Kore
Dil
Korece
Oyuncular
Park Hae Jin
(Cha Cha Woong)
Jin Ki Joo
(Go Seul Hae)
Jung Joon Ho
(Choi Gum)
Kim Hee Jae
(Lee Yong Ryeol)

From Now, Showtime! Konusu:


From Now, Showtime! dizisinde, Cha Cha-Woong (Park Hae-Jin) en popüler sihirbazlardan birisidir. Fantastik sihir becerileri ile sahnede ve televizyonda canlı performanslar sergilemektedir. Birçok kişi tarafından havalı ve karizmatik bir sihirbaz olarak görünsede, kindar sözleri ve keskin diliyle de çokça tanınmaktadır. Ayrıca hayaletleri görebilmesi ve onlarla iletişim kurabilmesi gibi gizli bir yeteneği vardır. Cha Cha-Woong (Park Hae-Jin) hayaletlerden korkmadığı gibi onlara ne yapmaları gerektiğini söyleyerek manipüle ediyor ve onları kullanıyordur. Bir gün Cha Cha-Woong (Park Hae-Jin), alışılmadık yetenekleriyle işine hevesli bir kadın polis memuruyla (Jin Ki Joo) tanışır. Hayaletlerin yardımıyla birlikte vakaları çözmeye çalışırken aralarında romantik bir ilişki gelişir.

Karakterler:


Park Hae Jin, hayaletleri idare eden ve yöneten bir sihirbaz olan Cha Cha Woong'u canlandıracak. Kış günlerinden daha soğuk olan ürkütücü sözleri ve karizmatik görünümüyle adından söz ettiren Cha Cha Woong, zaman geçtikçe yükselen bir yıldız haline gelir.

Jin Ki Joo, işine karşı oldukça tutkulu olan polis memuru Go Seul Hae karakterini canlandıracak Cezai işler bölümüne girebilmek için her işi hevesle yapmaktadır. Cha Cha Woon ile olayları açıklığa kavuşturabilmek için işbirliği yaparlar ve zamanla ikilinin ilişkisi romantik bir hal almaya başlar. 


Diğer Oyuncular:


Go Gyu Pil / Ma Dong Cheol
Jung Joon Ho / Choi Gum
Kim Hee Jae / Lee Yong Ryeol
Jung Suk Yong / Nam Sang Gun
Jang Ha Eun / Cheon Ye Ji
Cha Mi Kyung / Na Geum Ok
Park Seo Yeon / Kang Ah Reum
Kim Jong Hoon / Seo Hee Soo
Ha Sung Kwang / Hoe Do
Choi Sung Won / -Fragman


Fragman 2